Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.628 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
3
Logo agencije

Cvetanova Ćuprija

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

141.075 €

2.475 €/m²

57m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
Pirotska | 4zida.rs
7

Pirotska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

4.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

105.000 €

2.692 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Predraga Vasića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

133.000 €

2.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Kisela voda | 4zida.rs
Kisela voda | 4zida.rs
Kisela voda | 4zida.rs
Kisela voda | 4zida.rs
Kisela voda | 4zida.rs
17

Kisela voda

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

150.000 €

2.778 €/m²

54m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
6

Blagoja Parovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

125.000 €

4.167 €/m²

30m² | 0.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 27.04.2026.
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
23
Logo agencije

Lička

Borča, Palilula opština, Beograd

145.000 €

1.686 €/m²

86m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
10
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

82.000 €

1.952 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
715 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
753 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1670 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
182 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
387 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
486 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
140 oglasa u ponudi
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Beogradska

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

124.000 €

4.769 €/m²

26m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Petra Lekovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

92.000 €

4.182 €/m²

22m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
15
Logo agencije

Boleč

Grocka opština, Beograd

110.000 €

1.594 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Kralja Aleksandra Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Aleksandra Obrenovića | 4zida.rs
11

Kralja Aleksandra Obrenovića

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

115.000 €

1.237 €/m²

93m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Hasanaginice | 4zida.rs
Hasanaginice | 4zida.rs
Hasanaginice | 4zida.rs
Hasanaginice | 4zida.rs
Hasanaginice | 4zida.rs
11
Logo agencije

Hasanaginice

Stari Košutnjak, Rakovica opština, Beograd

140.000 €

2.295 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Milovana Vidakovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.717 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Kapetana Miloša Žunjića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

2.596 €/m²

52m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
13

Časlava Veljića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

132.600 €

2.821 €/m²

47m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
4
Logo agencije

Jajinci

Voždovac opština, Beograd

103.000 €

2.102 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
9

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.232 €/m²

56m² | 1 soba
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
7

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

124.000 €

3.543 €/m²

35m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
22

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

105.000 €

2.283 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
73747576

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan