Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.646 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Petra Banićevića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.050 €

2.545 €/m²

46m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Odabašićeva | 4zida.rs
Odabašićeva | 4zida.rs
Odabašićeva | 4zida.rs
Odabašićeva | 4zida.rs
Odabašićeva | 4zida.rs
15
Logo agencije

Odabašićeva

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

3.125 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
6

Jovana Brankovića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

103.240 €

1.639 €/m²

63m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
13

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

148.400 €

3.451 €/m²

43m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Sandžačka | 4zida.rs
Sandžačka | 4zida.rs
Sandžačka | 4zida.rs
Sandžačka | 4zida.rs
Sandžačka | 4zida.rs
15

Sandžačka

Centar, Čukarica opština, Beograd

106.000 €

2.718 €/m²

39m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gospodara Vučića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

5.000 €/m²

27m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
8
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Milutina Paunovića

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

97.000 €

2.205 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
712 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
761 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
384 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
484 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
17

Bože Baucala

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

139.500 €

1.585 €/m²

88m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bulevar Jna

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

127.500 €

2.550 €/m²

50m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Šilerova | 4zida.rs
Šilerova | 4zida.rs
Šilerova | 4zida.rs
Šilerova | 4zida.rs
Šilerova | 4zida.rs
15
Logo agencije

Šilerova

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

105.000 €

2.143 €/m²

49m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
11

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

148.000 €

4.000 €/m²

37m² | 2.5 sobe
Agencija • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
8

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

150.000 €

2.308 €/m²

65m² | 2 sobe | 10/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
Pešterska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Pešterska

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

89.500 €

1.989 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
2

Leštane

Grocka opština, Beograd

81.400 €

1.850 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
8
Logo agencije

Boleč

Grocka opština, Beograd

120.000 €

1.818 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vrbnička

Centar, Rakovica opština, Beograd

75.000 €

1.667 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
7
Logo agencije

Bulevar Jna

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

144.000 €

2.618 €/m²

55m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Petra Banićevića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

103.868 €

2.308 €/m²

45m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
11
Logo agencije

Mihaja Emineskua

Ovča, Palilula opština, Beograd

124.000 €

1.908 €/m²

65m² | 3.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
36
37
38
39
Beograd
do 150.000 €