Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.644 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Piva Karamatijevica | 4zida.rs
Piva Karamatijevica | 4zida.rs
Piva Karamatijevica | 4zida.rs
Piva Karamatijevica | 4zida.rs
Piva Karamatijevica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Piva Karamatijevica

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kralja Milutina

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

69.000 €

2.226 €/m²

31m² | 1 soba | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
7
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

107.000 €

4.280 €/m²

25m² | 1 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Draže Pavlovića | 4zida.rs
Draže Pavlovića | 4zida.rs
Draže Pavlovića | 4zida.rs
Draže Pavlovića | 4zida.rs
Draže Pavlovića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Draže Pavlovića

Cvijićeva, Palilula opština, Beograd

135.000 €

3.375 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Osmog marta | 4zida.rs
Osmog marta | 4zida.rs
Osmog marta | 4zida.rs
Osmog marta | 4zida.rs
Osmog marta | 4zida.rs
10
Logo agencije

Osmog marta

Boleč, Grocka opština, Beograd

60.000 €

1.579 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
9
Logo agencije

Strahinjića Bana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

103.000 €

4.292 €/m²

24m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

130.200 €

2.100 €/m²

62m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Put za Ovču | 4zida.rs
Put za Ovču | 4zida.rs
Put za Ovču | 4zida.rs
3

Put za Ovču

Borča, Palilula opština, Beograd

101.300 €

1.986 €/m²

51m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
712 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
761 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
384 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
484 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Put za Ovču | 4zida.rs
Put za Ovču | 4zida.rs
Put za Ovču | 4zida.rs
3

Put za Ovču

Borča, Palilula opština, Beograd

90.500 €

2.011 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
13
Logo agencije

Mrakovička

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

83.000 €

2.964 €/m²

28m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
14

Sremčica

Čukarica opština, Beograd

133.000 €

1.847 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Ovča | 4zida.rs
1

Ovča

Palilula opština, Beograd

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
5

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

115.000 €

3.833 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
6

Svetog Save

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

72.160 €

1.760 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
6
Logo agencije

Karaburma

Palilula opština, Beograd

138.500 €

3.551 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
5

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

98.478 €

3.177 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Jovana Isailovića | 4zida.rs
Jovana Isailovića | 4zida.rs
Jovana Isailovića | 4zida.rs
Jovana Isailovića | 4zida.rs
Jovana Isailovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Jovana Isailovića

Kotež, Palilula opština, Beograd

119.000 €

2.429 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
10
Logo agencije

Ivana Mičurina

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

2.553 €/m²

47m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Petra Banićevića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.050 €

2.545 €/m²

46m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Odabašićeva | 4zida.rs
Odabašićeva | 4zida.rs
Odabašićeva | 4zida.rs
Odabašićeva | 4zida.rs
Odabašićeva | 4zida.rs
15
Logo agencije

Odabašićeva

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

3.125 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
35363738

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €