Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.652 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Narednika Dragutina Radakovića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Narednika Dragutina Radakovića

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

134.000 €

2.000 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
5

Sopot (mesto)

Sopot opština, Beograd

70.000 €

1.707 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

107.000 €

4.280 €/m²

25m² | 1 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
11

Ljube Tadića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

142.000 €

3.156 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
2

Ledine

Novi Beograd, Beograd

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
4

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

102.000 €

1.962 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
4
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

91.000 €

2.022 €/m²

45m² | 1 soba | suteren/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.245 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
4

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

2.411 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
8

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

137.100 €

2.211 €/m²

62m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

107.500 €

2.622 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

130.000 €

1.912 €/m²

68m² | 3 sobe | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

127.080 €

2.398 €/m²

53m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
12
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

138.999 €

2.356 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
15

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

3.289 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
Sredačka | 4zida.rs
5

Sredačka

Kalenić, Vračar, Beograd

129.000 €

6.450 €/m²

20m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
11

Beogradska

Centar, Zemun opština, Beograd

124.000 €

4.769 €/m²

26m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Stojana Matića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

122.000 €

2.440 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
7

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

107.000 €

4.280 €/m²

25m² | 0.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Mihaila Milovanovića | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića | 4zida.rs
30

Mihaila Milovanovića

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

120.000 €

1.000 €/m²

120m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
20212223

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan