Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.655 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
2

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

139.650 €

2.450 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
14
Logo agencije

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.333 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Ljube  Tadića | 4zida.rs
Ljube  Tadića | 4zida.rs
Ljube  Tadića | 4zida.rs
Ljube  Tadića | 4zida.rs
Ljube  Tadića | 4zida.rs
10

Ljube Tadića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

142.000 €

3.156 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
16

Milivoja Perovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vjekoslava Afrića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

3.649 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
12
Logo agencije

Radovana Simića Cige

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd

144.550 €

2.677 €/m²

54m² | 2 sobe | 1/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Doce Markovića

Leštane, Grocka opština, Beograd

39.999 €

1.481 €/m²

27m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Braće Kokar | 4zida.rs
Braće Kokar | 4zida.rs
Braće Kokar | 4zida.rs
Braće Kokar | 4zida.rs
Braće Kokar | 4zida.rs
23

Braće Kokar

Boljevci, Surčin opština, Beograd

79.000 €

1.436 €/m²

55m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
10

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

1.974 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Veternička | 4zida.rs
Veternička | 4zida.rs
Veternička | 4zida.rs
Veternička | 4zida.rs
Veternička | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Veternička

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

139.900 €

2.855 €/m²

49m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
Mačvanska | 4zida.rs
12

Mačvanska

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

79.900 €

1.141 €/m²

70m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
MIRIJEVSKA | 4zida.rs
1

MIRIJEVSKA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

145.000 €

1.611 €/m²

90m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
MIRIJEVSKA | 4zida.rs
1

MIRIJEVSKA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

139.000 €

1.598 €/m²

87m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
MIRIJEVSKA | 4zida.rs
1

MIRIJEVSKA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

124.500 €

1.705 €/m²

73m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
MIRIJEVSKA | 4zida.rs
1

MIRIJEVSKA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

73.750 €

1.250 €/m²

59m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
5

KANAREVO BRDO

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

53.000 €

2.304 €/m²

23m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Lazara Sočice | 4zida.rs
Lazara Sočice | 4zida.rs
Lazara Sočice | 4zida.rs
Lazara Sočice | 4zida.rs
Lazara Sočice | 4zida.rs
13
Logo agencije

Lazara Sočice

Prokop, Savski Venac, Beograd

133.000 €

1.529 €/m²

87m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Prvomajska

Kosmaj, Sopot opština, Beograd

122.000 €

1.968 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Ilije Đuričića | 4zida.rs
Ilije Đuričića | 4zida.rs
Ilije Đuričića | 4zida.rs
Ilije Đuričića | 4zida.rs
Ilije Đuričića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Ilije Đuričića

Centar, Čukarica opština, Beograd

140.000 €

2.642 €/m²

53m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
16
Logo agencije

8. marta

Železnik, Čukarica opština, Beograd

125.000 €

2.358 €/m²

53m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
22232425

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?