Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. 4.5 i više soba

Prodaja najjeftinijih stanova Beograd, Četvorosoban i veći stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.372 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
25
Logo agencije

Svetozara Markovića

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

797.000 €

3.188 €/m²

250m² | 5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
18
Logo agencije

Tadije Sondermajera

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

799.000 €

5.707 €/m²

140m² | 5 soba | 19/22 sprata
Agencija • Namešteno • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
12
Logo agencije

Blok 65

Novi Beograd, Beograd

799.000 €

5.707 €/m²

140m² | 5 soba | 19/22 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
18
Logo agencije

Tadije Sondermajera

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

799.000 €

5.707 €/m²

140m² | 5 soba | 19/22 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
14

Bulevar despota Stefana

Palilula opština, Beograd

799.999 €

3.922 €/m²

204m² | 6 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
28
Logo agencije

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 12 - YUBC, Novi Beograd, Beograd

800.000 €

4.082 €/m²

196m² | 4.5 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
5

Smederevski put

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

800.000 €

1.001 €/m²

799m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Dobrinjska | 4zida.rs
Dobrinjska | 4zida.rs
Dobrinjska | 4zida.rs
Dobrinjska | 4zida.rs
Dobrinjska | 4zida.rs
19

Dobrinjska

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

800.000 €

3.200 €/m²

250m² | 7 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
148 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
711 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
481 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
471 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1669 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
185 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
771 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
134 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
388 oglasa u ponudi
Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
9
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

800.000 €

6.202 €/m²

129m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
Tadije Sondermajera | 4zida.rs
18
Logo agencije

Tadije Sondermajera

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

800.000 €

5.714 €/m²

140m² | 5 soba | 19/22 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 26.04.2026.
Gradić Pejton | 4zida.rs
Gradić Pejton | 4zida.rs
Gradić Pejton | 4zida.rs
Gradić Pejton | 4zida.rs
4
Logo agencije

Gradić Pejton

Vračar, Beograd

804.545 €

5.092 €/m²

MOŽE NA KREDIT

158m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
13
Logo agencije

Vlajkovićeva

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

805.000 €

6.940 €/m²

116m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
5

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

808.850 €

5.024 €/m²

MOŽE NA KREDIT

161m² | 4 sobe | 6. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Vladimira Popovića | 4zida.rs
Vladimira Popovića | 4zida.rs
Vladimira Popovića | 4zida.rs
Vladimira Popovića | 4zida.rs
Vladimira Popovića | 4zida.rs
20

Vladimira Popovića

Sava Centar, Novi Beograd, Beograd

810.000 €

5.400 €/m²

150m² | 4 sobe | 4/7 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
33

Dedinje

Savski Venac, Beograd

810.000 €

2.852 €/m²

MOŽE NA KREDIT

284m² | 5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Vladimira Popovića bb | 4zida.rs
Vladimira Popovića bb | 4zida.rs
Vladimira Popovića bb | 4zida.rs
Vladimira Popovića bb | 4zida.rs
Vladimira Popovića bb | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vladimira Popovića bb

Blok 19a, Novi Beograd, Beograd

810.000 €

5.827 €/m²

139m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
PARK APARTMANI | 4zida.rs
PARK APARTMANI | 4zida.rs
PARK APARTMANI | 4zida.rs
PARK APARTMANI | 4zida.rs
PARK APARTMANI | 4zida.rs
10
Logo agencije

PARK APARTMANI

Sava Centar, Novi Beograd, Beograd

810.000 €

5.400 €/m²

150m² | 4 sobe | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.04.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
32

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

812.500 €

2.500 €/m²

325m² | 6 soba
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 26.04.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
15

Kralja Petra

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

820.000 €

4.556 €/m²

MOŽE NA KREDIT

180m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kralja Petra

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

820.000 €

8.200 €/m²

100m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
99100

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
4.5 i više soba

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan