Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Zemun opština

Prodaja poslovnih prostora Zemun opština, Beograd, Lokal

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34 oglasa

Saznaj više o kraju Zemun opština
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
3

Prvomajska

Zemun opština, Beograd

1.040.000 €

4.952 €/m²

210m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 09.05.2026.
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
17
Logo agencije

Sremskih Boraca

Bački Ilovik, Zemun opština, Beograd

590.000 €

1.967 €/m²

300m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
5
Logo agencije

Centar

Zemun opština, Beograd

457.000 €

3.196 €/m²

MOŽE NA KREDIT

143m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Altina | 4zida.rs
Altina | 4zida.rs
Altina | 4zida.rs
Altina | 4zida.rs
Altina | 4zida.rs
5
Logo agencije

Altina

Zemun opština, Beograd

325.000 €

2.500 €/m²

130m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Borhesova | 4zida.rs
Borhesova | 4zida.rs
Borhesova | 4zida.rs
Borhesova | 4zida.rs
Borhesova | 4zida.rs
9

Borhesova

Altina, Zemun opština, Beograd

385.000 €

1.631 €/m²

236m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
11

Cara Dušana

Zemun opština, Beograd

480.000 €

1.364 €/m²

352m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Stojana Dečermića | 4zida.rs
Stojana Dečermića | 4zida.rs
Stojana Dečermića | 4zida.rs
Stojana Dečermića | 4zida.rs
Stojana Dečermića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Stojana Dečermića

Altina, Zemun opština, Beograd

150.000 €

1.103 €/m²

136m² | lokal | nije uknjiženo
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.
bgd | 4zida.rs
bgd | 4zida.rs
bgd | 4zida.rs
bgd | 4zida.rs
bgd | 4zida.rs
12
Logo agencije

bgd

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

192.780 €

3.012 €/m²

64m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
Gundulićeva | 4zida.rs
Gundulićeva | 4zida.rs
Gundulićeva | 4zida.rs
Gundulićeva | 4zida.rs
Gundulićeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Gundulićeva

Centar, Zemun opština, Beograd

370.000 €

4.512 €/m²

82m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 01.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14
Logo agencije

Centar

Zemun opština, Beograd

310.000 €

3.780 €/m²

82m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Prizrenska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

600.000 €

2.083 €/m²

288m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
NS AUTOPUT | 4zida.rs
NS AUTOPUT | 4zida.rs
NS AUTOPUT | 4zida.rs
NS AUTOPUT | 4zida.rs
NS AUTOPUT | 4zida.rs
10
Logo agencije

NS AUTOPUT

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

2.900.000 €

3.021 €/m²

960m² | lokal
Agencija • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
NS AUTOPUT | 4zida.rs
NS AUTOPUT | 4zida.rs
NS AUTOPUT | 4zida.rs
NS AUTOPUT | 4zida.rs
NS AUTOPUT | 4zida.rs
10
Logo agencije

NS AUTOPUT

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

2.900.000 €

3.021 €/m²

960m² | lokal
Agencija • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
19

Ugrinovački put

Altina, Zemun opština, Beograd

2.560.000 €

3.145 €/m²

814m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
3

Prvomajska

Zemun opština, Beograd

240.000 €

5.000 €/m²

48m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 27.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
8

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

520.000 €

3.881 €/m²

134m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
10

Cara Dušana

Zemun opština, Beograd

615.000 €

4.590 €/m²

134m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Radoja Dakića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Radoja Dakića

Centar, Zemun opština, Beograd

391.200 €

2.400 €/m²

163m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
13
Logo agencije

Gornji Grad

Zemun opština, Beograd

350.000 €

1.651 €/m²

MOŽE NA KREDIT

212m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 23.04.2026.
Teodora Hercla | 4zida.rs
Teodora Hercla | 4zida.rs
Teodora Hercla | 4zida.rs
Teodora Hercla | 4zida.rs
Teodora Hercla | 4zida.rs
17

Teodora Hercla

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

115.000 €

1.597 €/m²

72m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

Nekretnine Zemun opština — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zemun opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zemun opština
Lokal