Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Šabac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

31 oglas

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

194.400 €

1.800 €/m²

108m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Stevana Sinđelića 146 (bb) | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 146 (bb) | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 146 (bb) | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 146 (bb) | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 146 (bb) | 4zida.rs
Premijum
7

Stevana Sinđelića 146 (bb)

Slepčević, Okolne lokacije, Šabac

700.000 €

486 €/m²

1440m² | poslovni prostor | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Karađorđeva 59 | 4zida.rs
Karađorđeva 59 | 4zida.rs
Karađorđeva 59 | 4zida.rs
Karađorđeva 59 | 4zida.rs
Karađorđeva 59 | 4zida.rs
Top
8

Karađorđeva 59

Centar, Gradske lokacije, Šabac

180.000 €

750 €/m²

240m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Top
15

Mala Vranjska

Okolne lokacije, Šabac

1.290.000 €

385 €/m²

3350m² | magacin | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Kralja Aleksandra bb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Kralja Aleksandra bb

Prnjavor, Okolne lokacije, Šabac

81.000 €

338 €/m²

240m² | proizvodni pogon | delimično uknjiženo
Agencija • Delimično uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
10
Logo agencije

Pocerski Pričinović

Okolne lokacije, Šabac

69.000 €

90 €/m²

769m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Mala Vranjska

Okolne lokacije, Šabac

120.000 €

321 €/m²

374m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Donji Šor | 4zida.rs
Donji Šor | 4zida.rs
Donji Šor | 4zida.rs
Donji Šor | 4zida.rs
Donji Šor | 4zida.rs
14

Donji Šor

Gradske lokacije, Šabac

400.000 €

1.818 €/m²

220m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Centar | 4zida.rs

Centar

Gradske lokacije, Šabac

155.000 €

1.615 €/m²

96m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Donji Šor | 4zida.rs

Donji Šor

Gradske lokacije, Šabac

450.000 €

1.376 €/m²

327m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
4

Karađorđeva

Gradske lokacije, Šabac

21.500 €

2.150 €/m²

10m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
2

Gradske lokacije

Šabac

1.800 €

1.800 €/m²

1m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
23

Karađorđeva

Centar, Gradske lokacije, Šabac

149.000 €

340 €/m²

438m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Trg Šabačkih Žrtava 3 | 4zida.rs
Trg Šabačkih Žrtava 3 | 4zida.rs
Trg Šabačkih Žrtava 3 | 4zida.rs
Trg Šabačkih Žrtava 3 | 4zida.rs
Trg Šabačkih Žrtava 3 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Trg Šabačkih Žrtava 3

Centar, Gradske lokacije, Šabac

105.000 €

2.692 €/m²

39m² | lokal | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
24

Majur

Okolne lokacije, Šabac

550.000 €

663 €/m²

830m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
23

Karađorđeva

Gradske lokacije, Šabac

435.000 €

1.394 €/m²

312m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
37

Gradske lokacije

Šabac

780.000 €

1.008 €/m²

774m² | proizvodni pogon | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Šabac

82.500 €

1.331 €/m²

62m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Tabanovačka | 4zida.rs
Tabanovačka | 4zida.rs
Tabanovačka | 4zida.rs
Tabanovačka | 4zida.rs
Tabanovačka | 4zida.rs
42

Tabanovačka

Majur, Okolne lokacije, Šabac

380.000 €

553 €/m²

687m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Cerska 18 | 4zida.rs
Cerska 18 | 4zida.rs
Cerska 18 | 4zida.rs
Cerska 18 | 4zida.rs
Cerska 18 | 4zida.rs
20

Cerska 18

Varna, Okolne lokacije, Šabac

250.000 €

421 €/m²

594m² | hala | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Šabac