Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Poslovni prostor na prodaju, Karađorđeva, 435.000€, 312m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Šabac
  4. Gradske lokacije

Poslovni prostor na prodaju, Karađorđeva, 435.000€, 312m²

Gradske lokacije, Šabac
Prikaži mapu
Oglas ažuriran: 05.05.2026.
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.763 €

435.000 €

1.394 € / m2

Poslovni prostor
312 m²
Prizemlje/6 spratova
O poslovnom prostoru
  • Grejanje na toplotnu pumpu
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 426
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Na prodaju poslovni prostor 312m² – Navipova zgrada

Struktura: Prizemlje 40m2 + Podrum 272m2.

Prizemlje: Funkcioniše kao ulazni deo i zona za direktan prijem klijenata.

Podrum: Glavni deo prostora, idealan za radionice, kancelarije otvorenog tipa ili specifične delatnosti koje traže širinu i preglednost.

Za sve dodatne informacije mozete pozvati: 069... (prikaži broj telefona)

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Parkovi u blizini

  • Gradski park Šabac
    6 min
  • Veliki park
    7 min
  • Šuma Letnjikovac
    36 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik žrtvama Balkanskih i Prvog svetskog rata
    2 min
  • Spomenik Ivanu Kneževiću
    5 min
  • Spomenik Janku Veselinoviću
    6 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Nikolaj Velimirović)
    8 min
  • Srednja škola (Medicinska škola Dr Andra Jovanović)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Mladost)
    8 min
  • Fakultet (Visoka škola strukovnih studija za vaspitače Šabac)
    5 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Dr Laza K. Lazarević Šabac)
    10 min
  • Klinika (Poliklinika MD)
    12 min
  • Teretana (Teretana Casper)