Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Novi Beograd

Prodaja poslovnih prostora Novi Beograd, Beograd, Lokal

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

53 oglasa

Saznaj više o kraju Novi Beograd
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

456.992 €

3.196 €/m²

143m² | lokal | nije uknjiženo
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
12

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 25 - Arena, Novi Beograd, Beograd

150.000 €

2.419 €/m²

62m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Radoja Dakića

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

488.400 €

3.015 €/m²

162m² | lokal
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

550.000 €

2.511 €/m²

219m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 29, Novi Beograd, Beograd

108.000 €

3.600 €/m²

30m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

72.900 €

2.700 €/m²

27m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 29, Novi Beograd, Beograd

205.000 €

2.971 €/m²

69m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 25 - Arena, Novi Beograd, Beograd

205.000 €

2.971 €/m²

69m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
481 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
471 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
771 oglasa u ponudi
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
10

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 12 - YUBC, Novi Beograd, Beograd

195.000 €

2.500 €/m²

78m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Smolućska | 4zida.rs
Smolućska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Smolućska

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

136.793 €

2.910 €/m²

47m² | lokal
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
6
Logo agencije

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 12 - YUBC, Novi Beograd, Beograd

44.000 €

3.143 €/m²

14m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
22

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 12 - YUBC, Novi Beograd, Beograd

300.000 €

3.000 €/m²

100m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

310.000 €

2.000 €/m²

155m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Vojvođanska

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

1.312.000 €

4.000 €/m²

328m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Vojvođanska

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

1.229.200 €

2.762 €/m²

445m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
11

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 12 - YUBC, Novi Beograd, Beograd

192.000 €

2.494 €/m²

77m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
3
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

60.000 €

3.333 €/m²

18m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Blok 12 - YUBC | 4zida.rs
Blok 12 - YUBC | 4zida.rs
Blok 12 - YUBC | 4zida.rs
Blok 12 - YUBC | 4zida.rs
Blok 12 - YUBC | 4zida.rs
10

Blok 12 - YUBC

Novi Beograd, Beograd

192.000 €

2.494 €/m²

77m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
2

Blok 64

Novi Beograd, Beograd

1.100.000 €

5.500 €/m²

MOŽE NA KREDIT

200m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Ismeta Mujezinovića

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

450.000 €

2.133 €/m²

211m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

Nekretnine Novi Beograd — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Novi Beograd. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Novi Beograd
Lokal