Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Novi Beograd, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

101 oglas

Saznaj više o kraju Novi Beograd
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

456.992 €

3.196 €/m²

143m² | lokal | nije uknjiženo
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Palmira Toljatija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

216.500 €

2.042 €/m²

106m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Palmira Toljatija 5 | 4zida.rs
Palmira Toljatija 5 | 4zida.rs
Palmira Toljatija 5 | 4zida.rs
Palmira Toljatija 5 | 4zida.rs
Palmira Toljatija 5 | 4zida.rs
Premijum
10

Palmira Toljatija 5

Blok 11, Novi Beograd, Beograd

212.000 €

2.000 €/m²

106m² | kancelarija | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 21.04.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

398.000 €

2.117 €/m²

188m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

398.000 €

2.117 €/m²

188m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Partizanske avijacije | 4zida.rs
Partizanske avijacije | 4zida.rs
Partizanske avijacije | 4zida.rs
Partizanske avijacije | 4zida.rs
Partizanske avijacije | 4zida.rs
7
Logo agencije

Partizanske avijacije

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

205.000 €

2.500 €/m²

82m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Partizanske avijacije | 4zida.rs
Partizanske avijacije | 4zida.rs
Partizanske avijacije | 4zida.rs
Partizanske avijacije | 4zida.rs
Partizanske avijacije | 4zida.rs
17
Logo agencije

Partizanske avijacije

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

510.000 €

2.727 €/m²

187m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
3

Gandijeva

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

3.725 €/m²

51m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
Bulevar Mihajla Pupina | 4zida.rs
22

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 12 - YUBC, Novi Beograd, Beograd

300.000 €

3.000 €/m²

100m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Nikole Tesle | 4zida.rs
Bulevar Nikole Tesle | 4zida.rs
Bulevar Nikole Tesle | 4zida.rs
Bulevar Nikole Tesle | 4zida.rs
Bulevar Nikole Tesle | 4zida.rs
18
Logo agencije

Bulevar Nikole Tesle

Hotel YU, Novi Beograd, Beograd

290.000 €

2.266 €/m²

128m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Agencija • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 29, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

2.923 €/m²

65m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 34 - Studentski grad, Novi Beograd, Beograd

279.900 €

3.255 €/m²

86m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
11
Logo agencije

Blok 64

Novi Beograd, Beograd

3.628.000 €

3.996 €/m²

908m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
11
Logo agencije

Blok 64

Novi Beograd, Beograd

1.588.000 €

4.000 €/m²

397m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
11
Logo agencije

Blok 64

Novi Beograd, Beograd

2.040.000 €

4.000 €/m²

510m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

300.000 €

2.419 €/m²

124m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
7
Logo agencije

Blok 1 - Fontana

Novi Beograd, Beograd

84.000 €

3.000 €/m²

28m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 25 - Arena, Novi Beograd, Beograd

155.000 €

3.523 €/m²

44m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
22
Logo agencije

Blok 21

Novi Beograd, Beograd

110.000 €

3.235 €/m²

34m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
2

Gandijeva

Blok 44 TC Piramida, Novi Beograd, Beograd

45.000 €

1.875 €/m²

24m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Novi Beograd — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Novi Beograd. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Novi Beograd