Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Kruševac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

62 oglasa

Trg Kosturnica | 4zida.rs
1

Trg Kosturnica

Gradske lokacije, Kruševac

300.000 €

3.226 €/m²

93m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5

Gradske lokacije

Kruševac

250.000 €

2.273 €/m²

110m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Nikole Pašića 59 | 4zida.rs
Bulevar Nikole Pašića 59 | 4zida.rs
Bulevar Nikole Pašića 59 | 4zida.rs
Bulevar Nikole Pašića 59 | 4zida.rs
Bulevar Nikole Pašića 59 | 4zida.rs
11

Bulevar Nikole Pašića 59

Gradske lokacije, Kruševac

99.000 €

1.375 €/m²

72m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
15

Nikole Tesle

Gradske lokacije, Kruševac

48.000 €

1.600 €/m²

30m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
3

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

50.000 €

2.174 €/m²

23m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5

Gradske lokacije

Kruševac

68.000 €

1.744 €/m²

39m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

185.000 €

1.989 €/m²

93m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs
1

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

22.000 €

733 €/m²

30m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Nova pijaca | 4zida.rs
1

Nova pijaca

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

280.000 €

3.218 €/m²

87m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
3

Vidovdanska

Gradske lokacije, Kruševac

84.999 €

3.400 €/m²

25m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Kosturnica | 4zida.rs
Kosturnica | 4zida.rs
Kosturnica | 4zida.rs
Kosturnica | 4zida.rs
Kosturnica | 4zida.rs
5

Kosturnica

Gradske lokacije, Kruševac

130.000 €

2.000 €/m²

65m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Ćirila I Metodija 9 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 9 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 9 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 9 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 9 | 4zida.rs
11

Ćirila I Metodija 9

Gradske lokacije, Kruševac

650.000 €

2.321 €/m²

280m² | poslovni prostor | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
5

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

348.000 €

4.000 €/m²

87m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

369.000 €

1.800 €/m²

205m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
4

Aerodrom

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

200.000 €

367 €/m²

545m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

90.000 €

450 €/m²

200m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
Rasadnik | 4zida.rs
5

Rasadnik

Gradske lokacije, Kruševac

25.000 €

1.087 €/m²

23m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Bivolje | 4zida.rs
1

Bivolje

Gradske lokacije, Kruševac

340.000 €

425 €/m²

800m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 26.04.2026.
Čolak Antina | 4zida.rs
Čolak Antina | 4zida.rs
2

Čolak Antina

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

30.000 €

1.200 €/m²

25m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Stogi centar | 4zida.rs
1

Stogi centar

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

239.999 €

1.371 €/m²

175m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kruševac