Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Kruševac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

62 oglasa

Bivolje | 4zida.rs
Bivolje | 4zida.rs
Bivolje | 4zida.rs
Bivolje | 4zida.rs
Bivolje | 4zida.rs
10

Bivolje

Gradske lokacije, Kruševac

1.100.000 €

2.200 €/m²

500m² | proizvodni pogon | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Jasički Put | 4zida.rs
Jasički Put | 4zida.rs
Jasički Put | 4zida.rs
Jasički Put | 4zida.rs
Jasički Put | 4zida.rs
18

Jasički Put

Lazarica, Gradske lokacije, Kruševac

1.050.000 €

1.050 €/m²

1000m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Trg Fontana | 4zida.rs

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

29.500 €

1.341 €/m²

22m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 30.000 €
Vlado Jurić | 4zida.rs
Vlado Jurić | 4zida.rs
Vlado Jurić | 4zida.rs
Vlado Jurić | 4zida.rs
Vlado Jurić | 4zida.rs
6

Vlado Jurić

Gradske lokacije, Kruševac

35.000 €

1.129 €/m²

31m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5

Gradske lokacije

Kruševac

80.000 €

2.105 €/m²

38m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
centar | 4zida.rs
centar | 4zida.rs
centar | 4zida.rs
centar | 4zida.rs
4

centar

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

350.000 €

3.500 €/m²

100m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 10.05.2026.
Trg Kosovskih Junaka | 4zida.rs
Trg Kosovskih Junaka | 4zida.rs
Trg Kosovskih Junaka | 4zida.rs
Trg Kosovskih Junaka | 4zida.rs
Trg Kosovskih Junaka | 4zida.rs
9

Trg Kosovskih Junaka

Gradske lokacije, Kruševac

369.000 €

1.845 €/m²

200m² | kancelarija | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Kruševac

40.000 €

1.379 €/m²

29m² | kancelarija | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6

Gradske lokacije

Kruševac

102.000 €

1.700 €/m²

60m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
6

Jug Bogdanova

Gradske lokacije, Kruševac

51.000 €

1.244 €/m²

41m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
4

Trg Fontana

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

25.500 €

1.109 €/m²

23m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
4

Gradske lokacije

Kruševac

42.000 €

2.000 €/m²

21m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
4

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

85.000 €

1.700 €/m²

50m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Čolak Antina | 4zida.rs
Čolak Antina | 4zida.rs
Čolak Antina | 4zida.rs
3

Čolak Antina

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

180.000 €

1.200 €/m²

150m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

90.000 €

2.195 €/m²

41m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
10

Lazarica

Gradske lokacije, Kruševac

120.000 €

857 €/m²

140m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
3

Trg Kosturnica

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

478.800 €

2.100 €/m²

228m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 04.05.2026.
Bronks | 4zida.rs
1

Bronks

Gradske lokacije, Kruševac

250.000 €

3.571 €/m²

70m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
Trg Kosturnica | 4zida.rs
12

Trg Kosturnica

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

232.500 €

1.697 €/m²

137m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

374.000 €

1.700 €/m²

220m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Kruševac