Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Grocka opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

30 oglasa

Saznaj više o kraju Grocka opština
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

145.021 €

1.934 €/m²

75m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Vrčin

Grocka opština, Beograd

1.600.000 €

1.000 €/m²

1600m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Moravička | 4zida.rs
Moravička | 4zida.rs
Moravička | 4zida.rs
Moravička | 4zida.rs
Moravička | 4zida.rs
26

Moravička

Vrčin, Grocka opština, Beograd

220.000 €

833 €/m²

264m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Vrčin

Grocka opština, Beograd

1.600.000 €

1.000 €/m²

1600m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

59.120 €

1.836 €/m²

32m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

91.654 €

1.836 €/m²

49m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Kružni put | 4zida.rs
Kružni put | 4zida.rs
Kružni put | 4zida.rs
Kružni put | 4zida.rs
Kružni put | 4zida.rs
5
Logo agencije

Kružni put

Leštane, Grocka opština, Beograd

2.500 €

7 €/m²

370m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Bulevar revolucije | 4zida.rs
Bulevar revolucije | 4zida.rs
Bulevar revolucije | 4zida.rs
Bulevar revolucije | 4zida.rs
4
Logo agencije

Bulevar revolucije

Begaljica, Grocka opština, Beograd

850.000 €

514 €/m²

1654m² | magacin | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Mokroluška

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

92.000 €

2.091 €/m²

44m² | atelje | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 05.05.2026.
Danteova | 4zida.rs
Danteova | 4zida.rs
Danteova | 4zida.rs
Danteova | 4zida.rs
Danteova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Danteova

Vrčin, Grocka opština, Beograd

270.000 €

1.788 €/m²

151m² | poslovni prostor
Agencija • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
5
Logo agencije

Umčari

Grocka opština, Beograd

250.000 €

625 €/m²

400m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

161.348 €

2.123 €/m²

76m² | poslovni prostor | u procesu uknjižavanja
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

212.300 €

2.123 €/m²

100m² | poslovni prostor | u procesu uknjižavanja
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
4
Logo agencije

Umčari

Grocka opština, Beograd

150.000 €

188 €/m²

800m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
5
Logo agencije

Umčari

Grocka opština, Beograd

250.000 €

625 €/m²

400m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
5
Logo agencije

Smederevski put

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

450.000 €

273 €/m²

1650m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Kružni put | 4zida.rs
Kružni put | 4zida.rs
Kružni put | 4zida.rs
Kružni put | 4zida.rs
Kružni put | 4zida.rs
20

Kružni put

Leštane, Grocka opština, Beograd

2.450.000 €

1.885 €/m²

1300m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura
Ažurirano 29.04.2026.
Kragujevački put | 4zida.rs
Kragujevački put | 4zida.rs
Kragujevački put | 4zida.rs
Kragujevački put | 4zida.rs
Kragujevački put | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kragujevački put

Vrčin, Grocka opština, Beograd

320.000 €

851 €/m²

376m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Vrčin

Grocka opština, Beograd

2.500.000 €

1.161 €/m²

2154m² | magacin | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
9
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

191.823 €

1.938 €/m²

99m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
9
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

131.240 €

1.930 €/m²

68m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Milorada Pavića | 4zida.rs
Milorada Pavića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Milorada Pavića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

100.000 €

2.500 €/m²

40m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 23.04.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
19
Logo agencije

Smederevski put

Boleč, Grocka opština, Beograd

560.000 €

2.196 €/m²

255m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 22.04.2026.
Boleč | 4zida.rs
1
Logo agencije

Boleč

Grocka opština, Beograd

59.120 €

1.836 €/m²

32m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Investitor
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Grocka opština — kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Grocka opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
Grocka opština