Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.728 oglasa

Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Mali Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

254.900 €

1.416 €/m²

180m² | 4 sobe
Agencija • Kuća •
Ažurirano 11.05.2026.
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Aleksandrovo

Gradske lokacije, Subotica

140.000 €

1.061 €/m²

132m² | 5 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Kelebija

Okolne lokacije, Subotica

150.000 €

993 €/m²

151m² | 4 sobe
Agencija • Kuća •
Ažurirano 11.05.2026.
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Bogosavac

Okolne lokacije, Šabac

90.000 €

484 €/m²

186m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

280.160 €

934 €/m²

300m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Slavka Popovića | 4zida.rs
Slavka Popovića | 4zida.rs
Slavka Popovića | 4zida.rs
Slavka Popovića | 4zida.rs
Slavka Popovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Slavka Popovića

Progoreoci, Okolne lokacije, Aranđelovac

150.000 €

257 €/m²

583m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 179.87 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Lička

Krušedol Selo, Okolne lokacije, Irig

233.000 €

971 €/m²

240m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

270.000 €

1.837 €/m²

147m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

243.000 €

1.774 €/m²

137m² | nije uknjiženo
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

225.000 €

1.844 €/m²

122m² | nije uknjiženo
Bačko Gradište | 4zida.rs
Bačko Gradište | 4zida.rs
Bačko Gradište | 4zida.rs
Bačko Gradište | 4zida.rs
Bačko Gradište | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Bačko Gradište

Okolne lokacije, Bečej

123.600 €

1.039 €/m²

119m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

221.450 €

1.384 €/m²

160m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Tavan
Ažurirano 11.05.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Okolne lokacije

Sremski Karlovci

169.740 €

2.829 €/m²

60m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Živinarnik

Gradske lokacije, Šabac

138.000 €

885 €/m²

156m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

7. jula

Begaljica, Grocka opština, Beograd

140.000 €

350 €/m²

400m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 78.91 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Šainovci | 4zida.rs
Novogradnja
10
Logo projekta

Golden pine Villas

Okolne lokacije, Zlatibor

246.138 €

2.420 €/m²

101m² | u procesu uknjižavanja
Šainovci | 4zida.rs
Novogradnja
10
Logo projekta

Golden pine Villas

Okolne lokacije, Zlatibor

246.138 €

2.420 €/m²

101m² | u procesu uknjižavanja
Lipovički put | 4zida.rs
Lipovički put | 4zida.rs
Lipovički put | 4zida.rs
Lipovički put | 4zida.rs
Lipovički put | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Lipovički put

Lipovica, Barajevo opština, Beograd

255.000 €

1.143 €/m²

223m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Tamnavska | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Tamnavska

Belo Polje, Obrenovac opština, Beograd

137.000 €

466 €/m²

294m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Fruškogorska

Ledinci, Okolne lokacije, Novi Sad

98.670 €

1.898 €/m²

52m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

2.132.100 €

3.042 €/m²

701m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Dunavska

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

278.100 €

1.312 €/m²

212m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Mitropolita Stratimirovića | 4zida.rs
Mitropolita Stratimirovića | 4zida.rs
Mitropolita Stratimirovića | 4zida.rs
Mitropolita Stratimirovića | 4zida.rs
Mitropolita Stratimirovića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Mitropolita Stratimirovića

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

106.090 €

1.179 €/m²

90m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾