Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Zlatibor

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

107 oglasa

Sainovci | 4zida.rs
Sainovci | 4zida.rs
Sainovci | 4zida.rs
Sainovci | 4zida.rs
Sainovci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Sainovci

Gradske lokacije, Zlatibor

214.500 €

1.511 €/m²

142m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Potoci | 4zida.rs
Potoci | 4zida.rs
Potoci | 4zida.rs
Potoci | 4zida.rs
Potoci | 4zida.rs
20

Potoci

Okolne lokacije, Zlatibor

419.900 €

1.308 €/m²

321m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 25 a • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Vidoja Mišovića | 4zida.rs
Vidoja Mišovića | 4zida.rs
Vidoja Mišovića | 4zida.rs
Vidoja Mišovića | 4zida.rs
Vidoja Mišovića | 4zida.rs
30

Vidoja Mišovića

Okolne lokacije, Zlatibor

455.000 €

1.820 €/m²

250m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
21

Nikole Altomanovića

Gradske lokacije, Zlatibor

280.000 €

933 €/m²

300m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Drinske divizije-Zlatibor | 4zida.rs
Drinske divizije-Zlatibor | 4zida.rs
Drinske divizije-Zlatibor | 4zida.rs
Drinske divizije-Zlatibor | 4zida.rs
Drinske divizije-Zlatibor | 4zida.rs
6

Drinske divizije-Zlatibor

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

1.600.000 €

4.244 €/m²

377m² | 9 soba | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 20 a • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića | 4zida.rs
25
Logo agencije

Dr Dragoslava Zeke Smiljanića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

1.600.000 €

2.036 €/m²

786m² | 14 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 670 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
20

Gradske lokacije

Zlatibor

185.000 €

1.850 €/m²

100m²
Agencija • Kuća • Namešteno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Zlatibor

206.000 €

2.341 €/m²

88m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
28

Okolne lokacije

Zlatibor

250.000 €

1.786 €/m²

140m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Gradske lokacije

Zlatibor

95.000 €

1.056 €/m²

90m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Milojke Jevremović | 4zida.rs
Milojke Jevremović | 4zida.rs
Milojke Jevremović | 4zida.rs
Milojke Jevremović | 4zida.rs
Milojke Jevremović | 4zida.rs
21

Milojke Jevremović

Gradske lokacije, Zlatibor

149.000 €

1.035 €/m²

144m² | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 3 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Crvenih božura | 4zida.rs
Crvenih božura | 4zida.rs
Crvenih božura | 4zida.rs
Crvenih božura | 4zida.rs
Crvenih božura | 4zida.rs
20

Crvenih božura

Karaula, Okolne lokacije, Zlatibor

330.000 €

1.331 €/m²

248m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
21

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

400.000 €

2.614 €/m²

153m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
12
Logo agencije

Omorika

Zova, Okolne lokacije, Zlatibor

250.000 €

2.083 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2.5 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
13
Logo agencije

Rudine

Okolne lokacije, Zlatibor

110.000 €

1.158 €/m²

95m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Prazno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
12
Logo agencije

Omorika

Zova, Okolne lokacije, Zlatibor

250.000 €

2.083 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Ažurirano 19.04.2026.
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
13
Logo agencije

Rudine

Okolne lokacije, Zlatibor

110.000 €

1.158 €/m²

95m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Prazno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Dobroselica | 4zida.rs
Dobroselica | 4zida.rs
Dobroselica | 4zida.rs
Dobroselica | 4zida.rs
Dobroselica | 4zida.rs
30

Dobroselica

Vodice, Okolne lokacije, Zlatibor

155.000 €

912 €/m²

170m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 24 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
Omorika | 4zida.rs
28
Logo agencije

Omorika

Zova, Okolne lokacije, Zlatibor

250.000 €

2.336 €/m²

107m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.4 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Zeke Smiljanića | 4zida.rs
25
Logo agencije

Dr Dragoslava Zeke Smiljanića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

1.600.000 €

2.036 €/m²

786m² | 14 soba | uknjiženo
Ažurirano 17.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Zlatibor

54 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Zlatibor

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Zlatibor

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Zlatibor

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zlatibor. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1675 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zlatibor

  • Gradske lokacije, Zlatibor
  • Okolne lokacije, Zlatibor

Po tipu nekretnine — Zlatibor

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Zlatibor