Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Zlatibor

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

107 oglasa

Narcisa | 4zida.rs
Narcisa | 4zida.rs
Narcisa | 4zida.rs
Narcisa | 4zida.rs
Narcisa | 4zida.rs
18

Narcisa

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

990.000 €

971 €/m²

1020m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Senica | 4zida.rs
Senica | 4zida.rs
Senica | 4zida.rs
Senica | 4zida.rs
Senica | 4zida.rs
20
Logo agencije

Senica

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

890.000 €

2.051 €/m²

434m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Radoja Marjanovića | 4zida.rs
Radoja Marjanovića | 4zida.rs
Radoja Marjanovića | 4zida.rs
Radoja Marjanovića | 4zida.rs
Radoja Marjanovića | 4zida.rs
42
Logo agencije

Radoja Marjanovića

Gradske lokacije, Zlatibor

250.000 €

1.761 €/m²

142m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 4.05 a • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Čedomira Petrovića | 4zida.rs
Čedomira Petrovića | 4zida.rs
Čedomira Petrovića | 4zida.rs
Čedomira Petrovića | 4zida.rs
Čedomira Petrovića | 4zida.rs
19

Čedomira Petrovića

Tornik, Okolne lokacije, Zlatibor

250.000 €

1.111 €/m²

225m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Crvenih božura | 4zida.rs
Crvenih božura | 4zida.rs
Crvenih božura | 4zida.rs
Crvenih božura | 4zida.rs
Crvenih božura | 4zida.rs
15
Logo agencije

Crvenih božura

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor

230.000 €

2.421 €/m²

95m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 9.17 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
32
Logo agencije

Sloboda

Okolne lokacije, Zlatibor

200.000 €

2.222 €/m²

90m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Krfska

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

300.000 €

1.471 €/m²

204m² | 4 sobe
Agencija • Troeatažna • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Čigota | 4zida.rs
Čigota | 4zida.rs
Čigota | 4zida.rs
Čigota | 4zida.rs
Čigota | 4zida.rs
18
Logo agencije

Čigota

Okolne lokacije, Zlatibor

320.000 €

1.871 €/m²

171m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.7 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
45
Logo agencije

Breza

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

500.000 €

1.923 €/m²

260m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
22
Logo agencije

Andrije Jevremovića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

230.000 €

1.503 €/m²

153m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
22
Logo agencije

Andrije Jevremovića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

230.000 €

1.503 €/m²

153m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
22
Logo agencije

Andrije Jevremovića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

230.000 €

1.503 €/m²

153m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
Rujanska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Rujanska

Obudojevica, Okolne lokacije, Zlatibor

138.000 €

1.150 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
36
Logo agencije

Gradske lokacije

Zlatibor

180.000 €

1.782 €/m²

101m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Gradske lokacije

Zlatibor

105.000 €

1.050 €/m²

100m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 26.04.2026.
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
Rudine | 4zida.rs
7

Rudine

Okolne lokacije, Zlatibor

160.000 €

1.260 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Čigota | 4zida.rs
Čigota | 4zida.rs
Čigota | 4zida.rs
Čigota | 4zida.rs
Čigota | 4zida.rs
20
Logo agencije

Čigota

Okolne lokacije, Zlatibor

225.000 €

1.940 €/m²

116m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.78 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
2
Logo agencije

Okolne lokacije

Zlatibor

185.000 €

1.529 €/m²

121m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4 a • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
28
Logo agencije

Okolne lokacije

Zlatibor

320.000 €

2.540 €/m²

126m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Tornik | 4zida.rs
Tornik | 4zida.rs
Tornik | 4zida.rs
Tornik | 4zida.rs
Tornik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Tornik

Okolne lokacije, Zlatibor

185.000 €

1.850 €/m²

100m² | 3 sobe
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 4.5 a • Prazno • Video
Ažurirano 25.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Zlatibor

54 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Zlatibor

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Zlatibor

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Zlatibor

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zlatibor. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1675 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zlatibor

  • Gradske lokacije, Zlatibor
  • Okolne lokacije, Zlatibor

Po tipu nekretnine — Zlatibor

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Zlatibor