Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

385 oglasa

Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
20
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

2.770.000 €

2.804 €/m²

988m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
60

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.490.000 €

2.258 €/m²

660m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 35 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

206.000 €

1.241 €/m²

166m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
17
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

370.000 €

2.298 €/m²

161m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.37 a • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
33
Logo agencije

Čardak

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

339.900 €

2.428 €/m²

140m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
15
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

190.550 €

4.142 €/m²

46m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.8 a • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
26
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

499.000 €

2.757 €/m²

181m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2.23 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
55
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

700.000 €

1.580 €/m²

443m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.25 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2500 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
663 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
710 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
463 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
72 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
118 oglasa u ponudi
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
36
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

400.000 €

2.878 €/m²

139m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 16.3 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
14
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

145.000 €

1.576 €/m²

92m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.07 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
38
Logo agencije

Tatarsko Brdo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

750.000 €

2.219 €/m²

338m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 8.54 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
58
Logo agencije

Bocke

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

450.000 €

2.206 €/m²

204m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 32.88 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
83
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

970.000 €

386 €/m²

2513m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 25.13 a • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
28
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

2.532 €/m²

79m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 9.2 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
4
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

320.000 €

1.963 €/m²

163m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.23 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
33
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

390.000 €

1.726 €/m²

226m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 17.85 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
83
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.490.000 €

4.686 €/m²

318m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 14.8 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
14

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.699.000 €

2.614 €/m²

650m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking • Video
Ažurirano 03.05.2026.
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
14
Logo agencije

Tatarsko Brdo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

700.400 €

4.049 €/m²

173m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
8
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

400.000 €

2.878 €/m²

139m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Sremska Kamenica

prodaja kuća Sremska Kamenica - Novi Sad

Prosečna cena kuća — Sremska Kamenica - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Sremska Kamenica. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1999 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Sremska Kamenica - Novi Sad

  • Kamenički Park, Sremska Kamenica
  • Donja Kamenica, Sremska Kamenica
  • Gornja Kamenica, Sremska Kamenica
  • Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica
  • Popovica, Sremska Kamenica

Po tipu nekretnine — Sremska Kamenica - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna