Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Šabac

Prodaja kuća Šabac, Dvoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

60 oglasa

Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Cerska

Pocerski Metković, Okolne lokacije, Šabac

70.000 €

292 €/m²

240m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

255.700 €

1.195 €/m²

214m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Gradske lokacije

Šabac

65.000 €

461 €/m²

141m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Majur

Okolne lokacije, Šabac

64.000 €

561 €/m²

114m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
18

Majur

Okolne lokacije, Šabac

169.000 €

1.083 €/m²

156m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Tabanović | 4zida.rs
Tabanović | 4zida.rs
Tabanović | 4zida.rs
Tabanović | 4zida.rs
Tabanović | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Tabanović

Okolne lokacije, Šabac

59.000 €

656 €/m²

90m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
4

Pocerski Pričinović

Okolne lokacije, Šabac

150.000 €

704 €/m²

213m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Gradske lokacije

Šabac

257.500 €

1.198 €/m²

215m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Bregalnička | 4zida.rs
Bregalnička | 4zida.rs
Bregalnička | 4zida.rs
Bregalnička | 4zida.rs
Bregalnička | 4zida.rs
8

Bregalnička

Gradske lokacije, Šabac

60.000 €

488 €/m²

123m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
37

Pocerski Pričinović

Okolne lokacije, Šabac

180.000 €

667 €/m²

270m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 09.05.2026.
hilandarska | 4zida.rs
hilandarska | 4zida.rs
hilandarska | 4zida.rs
hilandarska | 4zida.rs
hilandarska | 4zida.rs
17

hilandarska

Mala Vranjska, Okolne lokacije, Šabac

76.900 €

574 €/m²

134m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Dvorište | 4zida.rs
Dvorište | 4zida.rs
Dvorište | 4zida.rs
Dvorište | 4zida.rs
Dvorište | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dvorište

Okolne lokacije, Šabac

60.000 €

426 €/m²

141m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
9

Lole Ribara

Tabanović, Okolne lokacije, Šabac

59.000 €

615 €/m²

96m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
15

Živinarnik

Gradske lokacije, Šabac

110.000 €

524 €/m²

210m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11

Gradske lokacije

Šabac

130.000 €

558 €/m²

233m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 04.05.2026.
Arhimandrita Stevana Jovanovića 19 | 4zida.rs
Arhimandrita Stevana Jovanovića 19 | 4zida.rs
Arhimandrita Stevana Jovanovića 19 | 4zida.rs
Arhimandrita Stevana Jovanovića 19 | 4zida.rs
Arhimandrita Stevana Jovanovića 19 | 4zida.rs
14

Arhimandrita Stevana Jovanovića 19

Gradske lokacije, Šabac

59.000 €

908 €/m²

65m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
21

Majur

Okolne lokacije, Šabac

140.000 €

1.077 €/m²

130m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
Zanatlijska 13 | 4zida.rs

Zanatlijska 13

Kasarske Livade, Gradske lokacije, Šabac

75.000 €

478 €/m²

157m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
10

Pocerski Pričinović

Okolne lokacije, Šabac

115.000 €

612 €/m²

188m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 29.04.2026.
Mila Terzića | 4zida.rs
Mila Terzića | 4zida.rs
Mila Terzića | 4zida.rs
Mila Terzića | 4zida.rs
Mila Terzića | 4zida.rs
18

Mila Terzića

Štitar, Okolne lokacije, Šabac

100.000 €

227 €/m²

440m² | 9 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Šabac

56 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Šabac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Šabac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Šabac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Šabac. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 911 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Šabac

  • Gradske lokacije, Šabac
  • Okolne lokacije, Šabac

Po tipu nekretnine — Šabac

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?