Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Šabac

Prodaja kuća Šabac, Dvoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

60 oglasa

Varna | 4zida.rs
Varna | 4zida.rs
Varna | 4zida.rs
Varna | 4zida.rs
Varna | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Varna

Okolne lokacije, Šabac

75.000 €

410 €/m²

183m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Jelenča | 4zida.rs
Jelenča | 4zida.rs
Jelenča | 4zida.rs
Jelenča | 4zida.rs
Jelenča | 4zida.rs
Premijum
33
Logo agencije

Jelenča

Okolne lokacije, Šabac

226.000 €

534 €/m²

423m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Cerovac | 4zida.rs
Cerovac | 4zida.rs
Cerovac | 4zida.rs
Cerovac | 4zida.rs
Cerovac | 4zida.rs
Premijum
24
Logo agencije

Cerovac

Okolne lokacije, Šabac

100.000 €

368 €/m²

272m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Petkovica | 4zida.rs
Petkovica | 4zida.rs
Petkovica | 4zida.rs
Petkovica | 4zida.rs
Petkovica | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Petkovica

Okolne lokacije, Šabac

72.000 €

533 €/m²

135m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Bogosavac

Okolne lokacije, Šabac

90.000 €

484 €/m²

186m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Živinarnik

Gradske lokacije, Šabac

138.000 €

885 €/m²

156m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Ševarice

Okolne lokacije, Šabac

69.000 €

431 €/m²

160m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Šabac

200.000 €

763 €/m²

262m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Obrenovački Put 91 | 4zida.rs
Obrenovački Put 91 | 4zida.rs
Obrenovački Put 91 | 4zida.rs
Obrenovački Put 91 | 4zida.rs
Obrenovački Put 91 | 4zida.rs
Top
14

Obrenovački Put 91

Orid, Okolne lokacije, Šabac

95.000 €

1.056 €/m²

90m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Top
24
Logo agencije

Živinarnik

Gradske lokacije, Šabac

120.000 €

504 €/m²

238m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Šabac

64.000 €

464 €/m²

138m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Mačvanski Pričinović | 4zida.rs
Mačvanski Pričinović | 4zida.rs
Mačvanski Pričinović | 4zida.rs
Mačvanski Pričinović | 4zida.rs
Mačvanski Pričinović | 4zida.rs
Top
8

Mačvanski Pričinović

Okolne lokacije, Šabac

39.900 €

587 €/m²

68m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
20

Štitar

Okolne lokacije, Šabac

90.000 €

330 €/m²

273m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 16.05.2026.
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
12

Trkalište

Gradske lokacije, Šabac

340.000 €

952 €/m²

357m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Koste Nikolića | 4zida.rs
Koste Nikolića | 4zida.rs
Koste Nikolića | 4zida.rs
Koste Nikolića | 4zida.rs
Koste Nikolića | 4zida.rs
18

Koste Nikolića

Šipurske Livade, Gradske lokacije, Šabac

187.000 €

890 €/m²

210m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16

Gradske lokacije

Šabac

130.000 €

464 €/m²

280m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Tavan • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
13
Logo agencije

Pocerski Pričinović

Okolne lokacije, Šabac

150.000 €

704 €/m²

213m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum • Tavan
Ažurirano 15.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
24
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Šabac

120.000 €

375 €/m²

320m² | 4 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Podrum • Tavan
Ažurirano 13.05.2026.
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
12
Logo agencije

Štitar

Okolne lokacije, Šabac

92.000 €

465 €/m²

198m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
18
Logo agencije

Jevremovac

Okolne lokacije, Šabac

114.000 €

695 €/m²

164m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Šabac

56 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Šabac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Šabac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Šabac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Šabac. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 911 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Šabac

  • Gradske lokacije, Šabac
  • Okolne lokacije, Šabac

Po tipu nekretnine — Šabac

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?