Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.308 oglasa

Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
20

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

415.000 €

5.123 €/m²

81m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 15.25 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
19
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

1.200.000 €

3.438 €/m²

349m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.44 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
20
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

721.000 €

1.143 €/m²

631m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 7.9 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
12
Logo agencije

Kovilj

Okolne lokacije, Novi Sad

210.000 €

693 €/m²

303m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
LAZE KOSTIĆA | 4zida.rs
LAZE KOSTIĆA | 4zida.rs
LAZE KOSTIĆA | 4zida.rs
LAZE KOSTIĆA | 4zida.rs
LAZE KOSTIĆA | 4zida.rs
20
Logo agencije

LAZE KOSTIĆA

Kovilj, Okolne lokacije, Novi Sad

216.300 €

242 €/m²

892m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Novi Majur | 4zida.rs
Novi Majur | 4zida.rs
Novi Majur | 4zida.rs
Novi Majur | 4zida.rs
Novi Majur | 4zida.rs
13
Logo agencije

Novi Majur

Majur, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

1.981 €/m²

78m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Novi Majur | 4zida.rs
Novi Majur | 4zida.rs
Novi Majur | 4zida.rs
Novi Majur | 4zida.rs
Novi Majur | 4zida.rs
13
Logo agencije

Novi Majur

Majur, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

1.981 €/m²

78m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
15

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

247.200 €

1.565 €/m²

158m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14.4 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Vinson nekretnine | 4zida.rs
Vinson nekretnine
6 godina na 4zida
427 oglasa u ponudi
NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2492 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
247 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1770 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
665 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
711 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
459 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1038 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
73 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
15
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

360.000 €

2.293 €/m²

157m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

2.740 €/m²

73m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
25
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

400.000 €

1.653 €/m²

242m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
9
Logo agencije

Stari Ledinci

Budisava, Okolne lokacije, Novi Sad

216.300 €

2.515 €/m²

86m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
12
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

450.000 €

2.813 €/m²

160m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Tavan • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
35
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

260.100 €

1.567 €/m²

166m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.2 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
38
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

442.900 €

1.723 €/m²

257m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

288.400 €

2.508 €/m²

115m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
3
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

450.000 €

1.718 €/m²

262m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
24
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

262.650 €

1.467 €/m²

179m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
14
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

339.300 €

3.945 €/m²

86m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
16
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

1.556 €/m²

90m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Novi Sad

prodaja kuća Novi Sad

74 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Novi Sad

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novi Sad. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1776 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novi Sad

  • Gradske lokacije, Novi Sad
  • Okolne lokacije, Novi Sad

Po tipu nekretnine — Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna