Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

119 oglasa

Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Kisač

Okolne lokacije, Novi Sad

57.000 €

452 €/m²

126m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 11.22 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Sad, Klisa | 4zida.rs
Novi Sad, Klisa | 4zida.rs
Novi Sad, Klisa | 4zida.rs
Novi Sad, Klisa | 4zida.rs
Novi Sad, Klisa | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Novi Sad, Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

299.990 €

769 €/m²

390m² | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 4.5 a • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Top
103
Logo agencije

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

396.550 €

657 €/m²

604m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 19.01 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
17
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

240.000 €

533 €/m²

450m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 344 a • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
4

Kisač

Okolne lokacije, Novi Sad

50.000 €

197 €/m²

254m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
5
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

600 €/m²

300m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
18
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

273.980 €

580 €/m²

472m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Klisa | 4zida.rs
1
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

185.000 €

617 €/m²

300m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

Vinson nekretnine | 4zida.rs
Vinson nekretnine
6 godina na 4zida
429 oglasa u ponudi
NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2500 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
247 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1765 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
663 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
710 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
463 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1037 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
72 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
118 oglasa u ponudi
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
50
Logo agencije

Bukovac

Gradske lokacije, Novi Sad

355.500 €

769 €/m²

462m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21

Kać

Okolne lokacije, Novi Sad

210.000 €

772 €/m²

272m² | 8 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
16
Logo agencije

Kovilj

Okolne lokacije, Novi Sad

216.300 €

754 €/m²

287m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.16 a • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
3
Logo agencije

Kovilj

Okolne lokacije, Novi Sad

150.000 €

470 €/m²

319m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
16
Logo agencije

Bukovac

Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

497 €/m²

312m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.6 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
18
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

319.300 €

556 €/m²

574m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
15
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

61.800 €

386 €/m²

160m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Kneza Višeslava 11 | 4zida.rs
Kneza Višeslava 11 | 4zida.rs
Kneza Višeslava 11 | 4zida.rs
Kneza Višeslava 11 | 4zida.rs
Kneza Višeslava 11 | 4zida.rs
8

Kneza Višeslava 11

Gornja Kamenica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

280.000 €

539 €/m²

519m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
20
Logo agencije

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

185.400 €

618 €/m²

300m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
dobra ponuda
9
Logo agencije

Kać

Okolne lokacije, Novi Sad

326.580 €

373 €/m²

875m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
5
Logo agencije

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

123.600 €

85 €/m²

1453m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
6
Logo agencije

Kać

Okolne lokacije, Novi Sad

147.000 €

379 €/m²

388m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Novi Sad

prodaja kuća Novi Sad

74 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Novi Sad

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Novi Sad

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novi Sad. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1776 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novi Sad

  • Gradske lokacije, Novi Sad
  • Okolne lokacije, Novi Sad

Po tipu nekretnine — Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna