Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.530 oglasa

Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

150.000 €

1.596 €/m²

94m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Ivana Milutinovića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Ivana Milutinovića

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

42.000 €

808 €/m²

52m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Jaračkih Žrtava 18 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Jaračkih Žrtava 18

Centar, Gradske lokacije, Šabac

220.000 €

1.384 €/m²

159m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

335.000 €

1.482 €/m²

226m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2.61 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Gradske lokacije | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT
20
Logo projekta

Green Home

Vrnjačka Banja

198.000 €

2.168 €/m²

91m² | nije uknjiženo
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
38

Gardoš

Zemun opština, Beograd

496.400 €

3.650 €/m²

136m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Dobre Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Dobre Jovanovića

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

370.000 €

1.682 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

110.000 €

344 €/m²

320m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Prosek

Okolne lokacije, Niš

82.500 €

825 €/m²

100m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Mičkei

Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

536 €/m²

112m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.72 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Stajićevo | 4zida.rs
Stajićevo | 4zida.rs
Stajićevo | 4zida.rs
Stajićevo | 4zida.rs
Stajićevo | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Stajićevo

Okolne lokacije, Zrenjanin

35.000 €

500 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15.78 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Gradske lokacije

Sombor

120.000 €

816 €/m²

147m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Premijum
21
Logo agencije

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

1.351 €/m²

111m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.96 a • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

119.000 €

504 €/m²

236m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.76 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Balkanska 37 | 4zida.rs
Balkanska 37 | 4zida.rs
Balkanska 37 | 4zida.rs
Premijum
3

Balkanska 37

Sušice, Gradske lokacije, Kragujevac

200.000 €

1.220 €/m²

164m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

243.000 €

1.774 €/m²

137m² | nije uknjiženo
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

225.000 €

1.844 €/m²

122m² | nije uknjiženo
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

92.700 €

1.749 €/m²

53m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.5 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Premijum
38

Mali Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

69.000 €

719 €/m²

96m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
29
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

89.000 €

864 €/m²

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

85.000 €

373 €/m²

228m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Premijum
18

Novosadska Ulica

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

267.000 €

1.214 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Petra Drapšina | 4zida.rs
Petra Drapšina | 4zida.rs
Petra Drapšina | 4zida.rs
Petra Drapšina | 4zida.rs
Petra Drapšina | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Petra Drapšina

Borča, Palilula opština, Beograd

165.000 €

1.138 €/m²

145m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.46 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾