Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Jagodina

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

183 oglasa

Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
38
Logo agencije

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

130.000 €

520 €/m²

250m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.19 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
22
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

150.000 €

436 €/m²

344m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.42 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • Video
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Top
65
Logo agencije

Ribare

Okolne lokacije, Jagodina

97.000 €

500 €/m²

194m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20.01 a • Namešteno • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
36

Levač

Gradske lokacije, Jagodina

180.000 €

1.011 €/m²

178m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 13.04.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
31

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

230.000 €

487 €/m²

472m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
20

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

130.000 €

929 €/m²

140m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
36

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

130.000 €

464 €/m²

280m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Železnički most | 4zida.rs
Železnički most | 4zida.rs
Železnički most | 4zida.rs
Železnički most | 4zida.rs
Železnički most | 4zida.rs
22
Logo agencije

Železnički most

Gradske lokacije, Jagodina

85.000 €

708 €/m²

120m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.01 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Heroldo Nekretnine | 4zida.rs
Heroldo Nekretnine
478 oglasa u ponudi
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
20
Logo agencije

Siokovac

Okolne lokacije, Jagodina

16.500 €

174 €/m²

95m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.37 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Topola | 4zida.rs

Topola

Okolne lokacije, Jagodina

250.000 €

2.273 €/m²

110m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
20
Logo agencije

Levač

Gradske lokacije, Jagodina

186.000 €

1.163 €/m²

160m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.61 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
39
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

210.000 €

625 €/m²

336m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.95 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
35

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

195.000 €

786 €/m²

248m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
4
Logo agencije

Gornji Račnik

Okolne lokacije, Jagodina

18.000 €

250 €/m²

72m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14.34 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
14
Logo agencije

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

29.000 €

145 €/m²

200m² | u procesu uknjižavanja
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.95 a • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
26
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

70.000 €

350 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15.65 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
35

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

150.000 €

417 €/m²

360m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Topola | 4zida.rs
Topola | 4zida.rs
Topola | 4zida.rs
Topola | 4zida.rs
Topola | 4zida.rs
24

Topola

Okolne lokacije, Jagodina

250.000 €

1.250 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.04.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
29
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

38.000 €

633 €/m²

60m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.81 a • Prazno • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

115.000 €

254 €/m²

453m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.4 a • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Jagodina

75 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Jagodina

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Jagodina

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Jagodina. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 809 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Jagodina

  • Gradske lokacije, Jagodina
  • Okolne lokacije, Jagodina

Po tipu nekretnine — Jagodina

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Jagodina