Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Jagodina

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

190 oglasa

Radiča Petrovića | 4zida.rs
Radiča Petrovića | 4zida.rs
Radiča Petrovića | 4zida.rs
Radiča Petrovića | 4zida.rs
Radiča Petrovića | 4zida.rs
52
Logo agencije

Radiča Petrovića

Kočino Selo, Okolne lokacije, Jagodina

60.000 €

397 €/m²

151m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Miloševo | 4zida.rs
Miloševo | 4zida.rs
Miloševo | 4zida.rs
3
Logo agencije

Miloševo

Okolne lokacije, Jagodina

11.000 €

367 €/m²

30m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 26.82 a • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
41
Logo agencije

Strelište

Gradske lokacije, Jagodina

200.000 €

778 €/m²

257m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.37 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Moravska | 4zida.rs
Moravska | 4zida.rs
Moravska | 4zida.rs
Moravska | 4zida.rs
Moravska | 4zida.rs
47
Logo agencije

Moravska

Ribarski Put, Gradske lokacije, Jagodina

135.000 €

978 €/m²

138m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
78
Logo agencije

Milana Premasunca

Strelište, Gradske lokacije, Jagodina

90.000 €

874 €/m²

MOŽE NA KREDIT

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
8

Levač

Gradske lokacije, Jagodina

30.000 €

750 €/m²

40m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.44 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
42

Levač

Gradske lokacije, Jagodina

103.000 €

299 €/m²

MOŽE NA KREDIT

344m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.53 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Kolonija

Gradske lokacije, Jagodina

62.500 €

812 €/m²

77m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.04 a • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 10.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Heroldo Nekretnine | 4zida.rs
Heroldo Nekretnine
478 oglasa u ponudi
Šantarovac | 4zida.rs
Šantarovac | 4zida.rs
Šantarovac | 4zida.rs
Šantarovac | 4zida.rs
Šantarovac | 4zida.rs
39
Logo agencije

Šantarovac

Okolne lokacije, Jagodina

40.000 €

111 €/m²

360m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 33.92 a • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
16

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

118.000 €

334 €/m²

MOŽE NA KREDIT

353m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.22 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
9

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

24.000 €

279 €/m²

86m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Vinorača

Okolne lokacije, Jagodina

90.000 €

687 €/m²

131m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.22 a • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
26
Logo agencije

Rit

Gradske lokacije, Jagodina

145.000 €

1.066 €/m²

136m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
75
Logo agencije

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

295.000 €

778 €/m²

379m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.92 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
47
Logo agencije

Đurđevo Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

60.000 €

261 €/m²

230m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12.08 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 26.04.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
21

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

44.000 €

611 €/m²

72m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Braće Dirak Bb | 4zida.rs
Premijum
sniženo
1
Logo agencije

Braće Dirak Bb

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

150.000 €

476 €/m²

MOŽE NA KREDIT

315m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
38

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

75.000 €

500 €/m²

150m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 37 a • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
13

Đurđevo Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

36.000 €

414 €/m²

87m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.4 a • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
21

Gradske lokacije

Jagodina

52.000 €

1.040 €/m²

50m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Jagodina

prodaja kuća Jagodina

75 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Jagodina

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Jagodina

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Jagodina. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 809 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Jagodina

  • Gradske lokacije, Jagodina
  • Okolne lokacije, Jagodina

Po tipu nekretnine — Jagodina

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna