Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Jagodina

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

190 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

250.000 €

926 €/m²

270m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.8 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
26
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

50.000 €

667 €/m²

75m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.18 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Prethodna cena: 51.500 €
▾Reklama▾
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Top
33
Logo agencije

Kočino Selo

Okolne lokacije, Jagodina

60.000 €

397 €/m²

151m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.3 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 66.000 €
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
31

Bresje

Okolne lokacije, Jagodina

62.000 €

201 €/m²

308m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.11 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Top
24
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

200.000 €

400 €/m²

500m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Glavinci | 4zida.rs
Glavinci | 4zida.rs
Glavinci | 4zida.rs
Glavinci | 4zida.rs
Glavinci | 4zida.rs
23
Logo agencije

Glavinci

Okolne lokacije, Jagodina

15.000 €

278 €/m²

54m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.72 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13

Gradske lokacije

Jagodina

56.500 €

715 €/m²

79m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
3

Gradske lokacije

Jagodina

115.000 €

1.292 €/m²

MOŽE NA KREDIT

89m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Heroldo Nekretnine | 4zida.rs
Heroldo Nekretnine
478 oglasa u ponudi
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
15
Logo agencije

Kolonija

Gradske lokacije, Jagodina

125.000 €

625 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Končarevo | 4zida.rs
Končarevo | 4zida.rs
Končarevo | 4zida.rs
Končarevo | 4zida.rs
Končarevo | 4zida.rs
6
Logo agencije

Končarevo

Okolne lokacije, Jagodina

30.000 €

300 €/m²

100m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 0.52 a • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

103.000 €

824 €/m²

125m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.75 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
30
Logo agencije

Kupusara

Gradske lokacije, Jagodina

70.000 €

438 €/m²

160m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.86 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
54
Logo agencije

Kajsijar

Gradske lokacije, Jagodina

206.000 €

1.138 €/m²

MOŽE NA KREDIT

181m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.26 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Jagodina

65.000 €

1.250 €/m²

MOŽE NA KREDIT

52m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Rakitovo | 4zida.rs
Rakitovo | 4zida.rs
Rakitovo | 4zida.rs
Rakitovo | 4zida.rs
Rakitovo | 4zida.rs
17
Logo agencije

Rakitovo

Okolne lokacije, Jagodina

85.000 €

425 €/m²

200m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.44 a • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
29
Logo agencije

Kajsijar

Gradske lokacije, Jagodina

206.000 €

1.138 €/m²

MOŽE NA KREDIT

181m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.16 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
11
Logo agencije

Pivara

Gradske lokacije, Jagodina

115.000 €

1.292 €/m²

MOŽE NA KREDIT

89m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.37 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
38

Gradske lokacije

Jagodina

186.000 €

1.028 €/m²

MOŽE NA KREDIT

181m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Jagodina

50.000 €

1.190 €/m²

MOŽE NA KREDIT

42m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.18 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
26

Gradske lokacije

Jagodina

170.000 €

567 €/m²

300m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Jagodina

prodaja kuća Jagodina

75 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Jagodina

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Jagodina

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Jagodina. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 809 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Jagodina

  • Gradske lokacije, Jagodina
  • Okolne lokacije, Jagodina

Po tipu nekretnine — Jagodina

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna