Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Jagodina

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

172 oglasa

Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
23

Dragocvet

Okolne lokacije, Jagodina

65.000 €

496 €/m²

131m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
6

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

28.000 €

140 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.95 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
34
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

50.000 €

179 €/m²

280m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 38.11 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

75.000 €

915 €/m²

82m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.52 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
75
Logo agencije

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

295.000 €

778 €/m²

379m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.92 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
Rit | 4zida.rs
26
Logo agencije

Rit

Gradske lokacije, Jagodina

145.000 €

1.066 €/m²

136m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
19

Staro Lanište

Okolne lokacije, Jagodina

50.000 €

893 €/m²

56m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.9 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Momira Korunovića

Budžino Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

130.000 €

325 €/m²

400m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Heroldo Nekretnine | 4zida.rs
Heroldo Nekretnine
478 oglasa u ponudi
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
78
Logo agencije

Milana Premasunca

Strelište, Gradske lokacije, Jagodina

90.000 €

874 €/m²

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Bagrdan | 4zida.rs
Bagrdan | 4zida.rs
Bagrdan | 4zida.rs
Bagrdan | 4zida.rs
Bagrdan | 4zida.rs
19
Logo agencije

Bagrdan

Okolne lokacije, Jagodina

33.000 €

228 €/m²

145m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.29 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
30
Logo agencije

Dragocvet

Okolne lokacije, Jagodina

51.500 €

322 €/m²

160m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.95 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
41
Logo agencije

Kočino Selo

Okolne lokacije, Jagodina

60.000 €

397 €/m²

151m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.3 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Prethodna cena: 66.000 €
▾Reklama▾
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
35
Logo agencije

Bresje

Okolne lokacije, Jagodina

62.000 €

201 €/m²

308m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.11 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
25

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

38.000 €

633 €/m²

60m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.89 a • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
38

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

75.000 €

500 €/m²

150m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 37 a • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
Levač | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
42

Levač

Gradske lokacije, Jagodina

103.000 €

299 €/m²

344m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.53 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Gradske lokacije

Jagodina

50.000 €

1.190 €/m²

42m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.18 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
odmah useljiv
14

Kočino Selo

Okolne lokacije, Jagodina

66.000 €

437 €/m²

151m² | uknjiženo
Ažurirano 07.05.2026.
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
Kupusara | 4zida.rs
19
Logo agencije

Kupusara

Gradske lokacije, Jagodina

82.000 €

683 €/m²

120m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.25 a • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
41
Logo agencije

Brioni

Okolne lokacije, Jagodina

28.000 €

609 €/m²

46m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.75 a • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Prethodna cena: 29.500 €

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Jagodina

prodaja kuća Jagodina

75 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Jagodina

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Jagodina

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Jagodina. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 809 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Jagodina

  • Gradske lokacije, Jagodina
  • Okolne lokacije, Jagodina

Po tipu nekretnine — Jagodina

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna