Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Ribare, 105.000€, 500m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Jagodina
  4. Ribare

Kuća na prodaju, Ribare, 105.000€, 500m²

Ribare, Okolne lokacije, Jagodina
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-10097Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 426 €

105.000 €

210 € / m2

500 m²
Kuća za porodicu koja želi svoj mir, prostor i malo hedonizma , Ribare, nadomak Jagodine
O kući
  • Površina: 500 m²
  • Površina placa: 5.55a
  • Opremljenost: Polunamešteno - klima
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 22
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima.
Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike kvadrature i raspolaže brojnim prostorijama koje čekaju nove vlasnike da im udahnu život i daju sopstvenu namenu.
U prizemlju se nalazi veliki i svetao dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, jedna soba, kao i srednji deo kuće koji vodi ka garaži i dvorištu, što dodatno olakšava svakodnevno funkcionisanje.
Na spratu su spavaće sobe, pružajući dovoljno prostora za celu porodicu, dok se u potkrovlju nalazi deo tavana i prostor sa kosinama koji može biti savršeno mesto za igru, druženje, kućni bioskop ili prostor za zabavu.
Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje pomoćni objekat koji je spojen sa kućom. U njegovom prizemlju nalaze se garažica, šupica i toalet, dok se na spratu prostire oko 90 m² prostora sa zatvorenim bazenom – prava mala oaza za opuštanje i uživanje tokom cele godine.
Ova kuća je savršen izbor za porodicu koja želi više prostora, privatnost, dvorište i mogućnost stvaranja sopstvenog kutka za uživanje – daleko od gradske gužve, a ipak veoma blizu grada.

Za više informacija i dogovor oko gledanja, kontaktirajte nas.

064... (prikaži broj telefona)
065... (prikaži broj telefona)
035... (prikaži broj telefona)

Prikaz kuće na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Jovanči Miciću
    14 min
  • Spomenik Despotu Stefanu
    38 min
  • Crkva Svete Bogorodice
    40 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Ljubiša Urošević)
    5 min
  • Srednja škola (Elektrotehnička i građevinska škola Nikola Tesla)
    9 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Pionir)
    11 min
  • Fakultet (Univerzitet u Kragujevcu Fakultet pedagoških nauka u Jagodini)
    11 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Jagodina)
    11 min
  • Klinika (Poliklinika CT05)
    10 min
  • Teretana (Cafe bar & gym Mr. Hill)
    30 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Gomex market)
    19 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    10 min
  • Pošta (Pošta Ribare)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Heroldo NekretnineJovana Trajković
Jovana Trajković avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
6.105,54 mesečno (ukupno 73.266,54)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Heroldo NekretnineJovana Trajković
Jovana Trajković avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Kuća za prodaju, Ribare, 500 m2, na 2. spratu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Okolne lokacije

210 € / m2
Ribare, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs | 4zida.rs
422 € / m2
729 € / m2
1.036 € / m2

Oglasi ove agencije

Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
100.000 €
1.408 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Jagodina

troiposoban stan • 71 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
110.000 €
1.429 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

lokal • 77 m²

Agencija

Gradske lokacije, Rekovac | 4zida.rs
100.000 €
218 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Rekovac

poslovna zgrada • 458 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
104.000 €
929 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Jagodina

četvorosoban stan • 112 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
105.000 €
719 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

četvorosoban stan • 146 m² • uknjiženo

Agencija

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
102.300 €
1.441 €/m²

Raj

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

jednosoban stan • 71 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
105.000 €
1.235 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

troiposoban stan • 85 m² • uknjiženo

Agencija

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
105.000 €
739 €/m²

Tabane

Tabane, Gradske lokacije, Jagodina

kuća • 142 m² • uknjiženo

Agencija

Vašarište, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
99.946 €
1.298 €/m²

Vašarište

Vašarište, Gradske lokacije, Jagodina

jednosoban stan • 77 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
107.250 €
1.650 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

dvosoban stan • 65 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
107.250 €
1.650 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

dvosoban stan • 65 m²

Agencija

Budžino Brdo, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
105.000 €
350 €/m²

Budžino Brdo

Budžino Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

kuća • 300 m² • uknjiženo

Agencija

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
104.610 €
1.660 €/m²

Aqua Park

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

dvoiposoban stan • 63 m²

Agencija

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
107.500 €
1.654 €/m²

Aqua Park

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

trosoban stan • 65 m²

Agencija

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
107.500 €
1.654 €/m²

Aqua Park

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

trosoban stan • 65 m²

Agencija

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
104.610 €
1.660 €/m²

Aqua Park

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

dvoiposoban stan • 63 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
100.000 €
1.370 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

dvoiposoban stan • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Solaris, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
110.000 €
229 €/m²

Solaris

Solaris, Gradske lokacije, Jagodina

kuća • 480 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
100.000 €
2.041 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

jednoiposoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Ribare, Okolne lokacije, Jagodina | 4zida.rs
100.000 €
855 €/m²

Ribare

Ribare, Okolne lokacije, Jagodina

kuća • 117 m²

Agencija

Kompletna ponuda