Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.730 oglasa

Vodovodska 2. deo | 4zida.rs
Vodovodska 2. deo | 4zida.rs
Vodovodska 2. deo | 4zida.rs
Vodovodska 2. deo | 4zida.rs
Vodovodska 2. deo | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Vodovodska 2. deo

Rupčine, Čukarica opština, Beograd

495.000 €

1.661 €/m²

298m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

204.000 €

1.388 €/m²

147m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Baćevac | 4zida.rs
Baćevac | 4zida.rs
Baćevac | 4zida.rs
Baćevac | 4zida.rs
Baćevac | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Baćevac

Barajevo opština, Beograd

249.000 €

1.779 €/m²

140m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Sopot (mesto)

Sopot opština, Beograd

230.000 €

1.009 €/m²

228m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Avala | 4zida.rs
Novogradnja
8

Avala Home Concept

Voždovac opština, Beograd

Cena na upit

140m² | nije uknjiženo
Smiljanićeva | 4zida.rs
Smiljanićeva | 4zida.rs
Smiljanićeva | 4zida.rs
Smiljanićeva | 4zida.rs
Smiljanićeva | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Smiljanićeva

Krunski Venac, Vračar, Beograd

3.500.000 €

3.500 €/m²

1000m² | 12 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Premijum
salonac
20
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

95.000 €

605 €/m²

157m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

399.000 €

3.069 €/m²

130m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

276.000 €

3.730 €/m²

74m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Premijum
30
Logo agencije

Prizrenska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

220.000 €

1.630 €/m²

135m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

243.000 €

1.774 €/m²

137m² | nije uknjiženo
Barajevo opština | 4zida.rs
Novogradnja
16
Logo projekta

Barajevo, Nenadovac, Učiteljska, lux, kuće u nizu

Beograd

225.000 €

1.844 €/m²

122m² | nije uknjiženo
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Prosek

Okolne lokacije, Niš

82.500 €

825 €/m²

100m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Budisava | 4zida.rs
Budisava | 4zida.rs
Budisava | 4zida.rs
Budisava | 4zida.rs
Budisava | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
novo u ponudi
36
Logo agencije

Budisava

Okolne lokacije, Novi Sad

236.900 €

1.087 €/m²

218m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.56 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Velje Miljkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

360.000 €

1.756 €/m²

205m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.77 a • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Pregrevica

Zemun opština, Beograd

1.190.000 €

1.556 €/m²

765m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.57 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Kačićeva | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Kačićeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

245.000 €

1.713 €/m²

143m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Šainovci | 4zida.rs
Novogradnja
10
Logo projekta

Golden pine Villas

Okolne lokacije, Zlatibor

246.138 €

2.420 €/m²

101m² | u procesu uknjižavanja
Šainovci | 4zida.rs
Novogradnja
10
Logo projekta

Golden pine Villas

Okolne lokacije, Zlatibor

246.138 €

2.420 €/m²

101m² | u procesu uknjižavanja
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

7. jula

Begaljica, Grocka opština, Beograd

140.000 €

350 €/m²

400m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 78.91 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

1.080.000 €

2.967 €/m²

364m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.75 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Isidore Sekulić | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Isidore Sekulić

Bioskop Voždovac, Voždovac opština, Beograd

299.000 €

2.062 €/m²

145m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Pasi Poljana | 4zida.rs
Pasi Poljana | 4zida.rs
Pasi Poljana | 4zida.rs
Pasi Poljana | 4zida.rs
Pasi Poljana | 4zida.rs
Premijum
32

Pasi Poljana

Palilula, Gradske lokacije, Niš

240.000 €

873 €/m²

275m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.5 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Premijum
30
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

275.000 €

1.580 €/m²

174m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.47 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
65
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

365.000 €

2.212 €/m²

165m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.39 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾