5 godina na 4zida

Poseti sajt agencije

Bg home real estate avatar

Bg home real estate

Beograd
Broj u registru: 1308

Cena od
Cena do

Nekretnine agencije "Bg home real estate"

Broj oglasa: 265

Prve pruge | 4zida.rs
Prve pruge | 4zida.rs
Prve pruge | 4zida.rs
Prve pruge | 4zida.rs
Prve pruge | 4zida.rs
15
Logo agencije

Prve pruge

Retenzija, Zemun opština, Beograd

238.500 €

4.184 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Reklama
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
12
Logo agencije
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
9
Logo agencije