5 godina na 4zida

Poseti sajt agencije

Bg home real estate avatar

Bg home real estate

Beograd
Broj u registru: 1308

Cena od
Cena do

Nekretnine agencije "Bg home real estate"

Broj oglasa: 265

Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
20
Logo agencije
Reklama
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Petra Kočića

Zelena Avenija, Zemun opština, Beograd

400 €

2 sobe | namešteno | centralno
Agencija • Parking • Centralno • Useljivo
Ažurirano 15.05.2026.
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
8
Logo agencije
Šiljina | 4zida.rs
Šiljina | 4zida.rs
Šiljina | 4zida.rs
Šiljina | 4zida.rs
Šiljina | 4zida.rs
20
Logo agencije

Šiljina

Boljevci, Surčin opština, Beograd

235.000 €

1.108 €/m²

212m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 7 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Sutjeska 8 | 4zida.rs
Sutjeska 8 | 4zida.rs
Sutjeska 8 | 4zida.rs
Sutjeska 8 | 4zida.rs
Sutjeska 8 | 4zida.rs
11
Logo agencije

Sutjeska 8

Kotež, Palilula opština, Beograd

440.000 €

1.205 €/m²

365m² | 10 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 5 a • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.