Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.762 oglasa

Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

86.000 €

1.720 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Brzi Brod | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Brzi Brod

Medijana, Gradske lokacije, Niš

64.500 €

1.402 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Kej Kola Srpskih Sestara 15

Medijana, Gradske lokacije, Niš

111.000 €

2.413 €/m²

46m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Bistrica | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Bistrica

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

90.125 €

2.575 €/m²

35m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

55.000 €

1.310 €/m²

42m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

168.000 €

1.826 €/m²

92m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Somborska

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

126.000 €

2.000 €/m²

63m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Bulevar Svetog Pantelejmona | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Bulevar Svetog Pantelejmona

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

116.800 €

1.854 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

390.000 €

2.484 €/m²

157m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

408.000 €

3.264 €/m²

125m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

319.000 €

3.798 €/m²

84m² | 3.5 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Živka Davidovića

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

231.000 €

3.500 €/m²

66m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Donji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

162.561 €

2.084 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
Top
23
Logo agencije

Poenkareova

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

260.000 €

3.467 €/m²

75m² | 3 sobe
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

109.000 €

4.360 €/m²

25m² | 0.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Svetog Save

Gradske lokacije, Pančevo

146.000 €

1.848 €/m²

79m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

27. marta

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

250.000 €

4.386 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Gornji Grad

Zemun opština, Beograd

344.138 €

3.157 €/m²

109m² | 3.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Ruzveltova

Palilula opština, Beograd

138.500 €

3.551 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Gundulićev Venac | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Gundulićev Venac

Stari Grad opština, Beograd

380.000 €

4.419 €/m²

86m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
616617

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾