Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.701 oglas

Poručnika Božidara | 4zida.rs
Poručnika Božidara | 4zida.rs
Poručnika Božidara | 4zida.rs
Poručnika Božidara | 4zida.rs
Poručnika Božidara | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Poručnika Božidara

Gradske lokacije, Kruševac

80.000 €

1.600 €/m²

50m² | 1 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

135.290 €

1.905 €/m²

71m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

119.000 €

1.750 €/m²

68m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

3.605 €/m²

40m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Gradska Bolnica | 4zida.rs
Gradska Bolnica | 4zida.rs
Gradska Bolnica | 4zida.rs
Gradska Bolnica | 4zida.rs
Gradska Bolnica | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Gradska Bolnica

Medijana, Gradske lokacije, Niš

87.000 €

1.673 €/m²

52m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Somborska

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

149.000 €

2.483 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Crveni Pevac

Medijana, Gradske lokacije, Niš

147.800 €

2.053 €/m²

72m² | 3 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
pribojska | 4zida.rs
pribojska | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

pribojska

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

69.000 €

1.605 €/m²

43m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

90.000 €

1.800 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

69.000 €

1.769 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Kragujevačka | 4zida.rs
Kragujevačka | 4zida.rs
Kragujevačka | 4zida.rs
Kragujevačka | 4zida.rs
Kragujevačka | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Kragujevačka

Palilula, Gradske lokacije, Niš

79.000 €

1.975 €/m²

40m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

110.500 €

1.811 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Ribnička | 4zida.rs
Ribnička | 4zida.rs
Ribnička | 4zida.rs
Ribnička | 4zida.rs
Ribnička | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Ribnička

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

199.000 €

3.210 €/m²

62m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Podrum • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Dimitrija Katića | 4zida.rs
Dimitrija Katića | 4zida.rs
Dimitrija Katića | 4zida.rs
Dimitrija Katića | 4zida.rs
Dimitrija Katića | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Dimitrija Katića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

155.000 €

2.719 €/m²

57m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Gružanska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

245.000 €

3.769 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Vladimira Pogačića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.000 €

2.660 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

521.700 €

5.550 €/m²

94m² | 3 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Omladinskih brigada

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

276.888 €

4.944 €/m²

56m² | 2 sobe | 6/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Slavke Đurđević | 4zida.rs
Slavke Đurđević | 4zida.rs
Slavke Đurđević | 4zida.rs
Slavke Đurđević | 4zida.rs
Slavke Đurđević | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Slavke Đurđević

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

110.000 €

1.392 €/m²

79m² | 3 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Braće Jakšić | 4zida.rs
Braće Jakšić | 4zida.rs
Braće Jakšić | 4zida.rs
Braće Jakšić | 4zida.rs
Braće Jakšić | 4zida.rs
Top
81
Logo agencije

Braće Jakšić

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

170.000 €

1.037 €/m²

164m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
605606

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾