Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

33.801 oglas

Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Save Maškovića

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

320.000 €

3.636 €/m²

88m² | 3.5 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Titova

Železnik, Čukarica opština, Beograd

95.000 €

1.827 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Majora Omera Mehića

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Dragice Končar

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

245.000 €

2.579 €/m²

95m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

137.000 €

2.446 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Patrisa Lumumbe

Karaburma, Palilula opština, Beograd

159.500 €

2.492 €/m²

64m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

21. divizije

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

123.500 €

3.338 €/m²

37m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Šumatovačka

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

399.000 €

4.807 €/m²

83m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Listopadna | 4zida.rs
Listopadna | 4zida.rs
Listopadna | 4zida.rs
Listopadna | 4zida.rs
Listopadna | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Listopadna

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

2.109 €/m²

64m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Petra Kočića

Zelena Avenija, Zemun opština, Beograd

389.000 €

3.670 €/m²

106m² | 3.5 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Ustanička

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

3.254 €/m²

63m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Braće Mihajlović Tripić

Batajnica, Zemun opština, Beograd

112.700 €

2.300 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Sazonova | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Sazonova

Čubura, Vračar, Beograd

390.000 €

5.571 €/m²

70m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vespučijeva | 4zida.rs
Vespučijeva | 4zida.rs
Vespučijeva | 4zida.rs
Vespučijeva | 4zida.rs
Vespučijeva | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Vespučijeva

Bežanijska kosa 3, Novi Beograd, Beograd

360.000 €

3.956 €/m²

91m² | 3.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Vojvode Stepe

Centar, Voždovac opština, Beograd

327.000 €

3.716 €/m²

88m² | 3 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Narodnih heroja

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

225.000 €

3.750 €/m²

60m² | 2 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Kisačka 42A | 4zida.rs
Top
6

Kisačka 42A

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

55.000 €

2.619 €/m²

21m² | 0.5 soba | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

60.000 €

1.714 €/m²

35m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

58.513 €

1.300 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

225.000 €

2.045 €/m²

110m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
17651766

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾