Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.724 oglasa

Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

275.000 €

3.235 €/m²

85m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Žarka Vukovića Pucara

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

235.000 €

3.310 €/m²

71m² | 3.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Kosovska

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

448.000 €

4.525 €/m²

99m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Bulevar oslobođenja

FON, Voždovac opština, Beograd

570.000 €

3.540 €/m²

161m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra I Karađorđevića

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

380.000 €

3.838 €/m²

99m² | 4 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Top
35
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

859.000 €

4.150 €/m²

207m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
Top
45
Logo agencije

Kalemegdan

Stari Grad opština, Beograd

3.500.000 €

11.438 €/m²

306m² | 4 sobe | 10/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Top
24
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

510.000 €

4.146 €/m²

123m² | 4 sobe | 6/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

193.000 €

3.939 €/m²

49m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 13.05.2026.
Burgerovih | 4zida.rs
Burgerovih | 4zida.rs
Burgerovih | 4zida.rs
Burgerovih | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Burgerovih

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

117.000 €

2.017 €/m²

58m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

85.000 €

1.214 €/m²

70m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Svetosavska

Gradske lokacije, Stara Pazova

120.000 €

1.818 €/m²

66m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Šantićeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

430.000 €

4.135 €/m²

104m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Hadži Melentijeva

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

388.000 €

5.543 €/m²

70m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Deligradska | 4zida.rs
Deligradska | 4zida.rs
Deligradska | 4zida.rs
Deligradska | 4zida.rs
Deligradska | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Deligradska

Slavija, Vračar, Beograd

219.000 €

4.294 €/m²

51m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Blagoja Parovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

145.800 €

3.170 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Dušana Vukasovića

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

185.000 €

4.512 €/m²

41m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Pavla Jurišića-Šturma | 4zida.rs
Pavla Jurišića-Šturma | 4zida.rs
Pavla Jurišića-Šturma | 4zida.rs
Pavla Jurišića-Šturma | 4zida.rs
Pavla Jurišića-Šturma | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Pavla Jurišića-Šturma

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš

139.000 €

1.716 €/m²

81m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Save Maškovića

Banjica, Voždovac opština, Beograd

320.000 €

3.636 €/m²

88m² | 3 sobe | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Plitvička | 4zida.rs
Plitvička | 4zida.rs
Plitvička | 4zida.rs
Plitvička | 4zida.rs
Plitvička | 4zida.rs
Top
23
Logo agencije

Plitvička

Dudova Šuma, Gradske lokacije, Subotica

220.000 €

1.401 €/m²

157m² | 4 sobe
Agencija • Polunamešteno • Tavan • Video
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
15981599

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾