Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.007 oglasa

Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Veletinska

Kotež, Palilula opština, Beograd

81.532 €

2.204 €/m²

37m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

108.000 €

2.000 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Olimp

Zvezdara opština, Beograd

140.398 €

2.600 €/m²

54m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Zaplanjska

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

3.750 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Rableova | 4zida.rs
Rableova | 4zida.rs
Rableova | 4zida.rs
Rableova | 4zida.rs
Rableova | 4zida.rs
Top
11

Rableova

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

129.000 €

2.081 €/m²

62m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

412.000 €

3.583 €/m²

115m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

95.200 €

2.026 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Niška Banja | 4zida.rs
Niška Banja | 4zida.rs
Niška Banja | 4zida.rs
Niška Banja | 4zida.rs
Niška Banja | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Niška Banja

Gradske lokacije, Niš

58.000 €

1.349 €/m²

43m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

154.500 €

1.981 €/m²

78m² | 2.5 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

161.050 €

2.478 €/m²

65m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

127.600 €

2.200 €/m²

58m² | 2 sobe | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Top
12

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

120.000 €

938 €/m²

128m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Joce Jovanovića Šapčanina | 4zida.rs
Joce Jovanovića Šapčanina | 4zida.rs
Joce Jovanovića Šapčanina | 4zida.rs
Joce Jovanovića Šapčanina | 4zida.rs
Joce Jovanovića Šapčanina | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Joce Jovanovića Šapčanina

Trijangla, Gradske lokacije, Šabac

60.800 €

1.600 €/m²

38m² | 1 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Paraćin

85.000 €

1.214 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Paraćin

64.000 €

1.333 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.774 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
43
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

129.800 €

2.200 €/m²

59m² | 3 sobe
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Paraćin

52.800 €

1.100 €/m²

48m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

183.500 €

3.008 €/m²

61m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Slatina | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Slatina

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

65.000 €

1.625 €/m²

40m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
15851586

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾