Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.624 oglasa

Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Korzo 7

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

86.400 €

1.350 €/m²

64m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Jurija Gagarina 110 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 110 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 110 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 110 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 110 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Jurija Gagarina 110

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

210.000 €

2.958 €/m²

71m² | 3 sobe | 7/19 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

171.420 €

3.007 €/m²

57m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

210.300 €

3.004 €/m²

70m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

132.210 €

3.005 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Orlovićeva 2 | 4zida.rs
Orlovićeva 2 | 4zida.rs
Orlovićeva 2 | 4zida.rs
Orlovićeva 2 | 4zida.rs
Orlovićeva 2 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
20

Orlovićeva 2

Gradske lokacije, Ruma

105.000 €

1.591 €/m²

66m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Andrije Jevremovića 117 | 4zida.rs
Top
9

Andrije Jevremovića 117

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

73.000 €

2.028 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

77.000 €

963 €/m²

80m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Top
6

Čika-Ljubina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

249.000 €

7.545 €/m²

33m² | 1 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Jurija Gagarina

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

525.000 €

4.102 €/m²

128m² | 4 sobe | 12/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Omladinskih brigada

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

465.000 €

2.703 €/m²

172m² | 3 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Omladinskih brigada | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Omladinskih brigada

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

166.000 €

5.533 €/m²

30m² | 0.5 soba | 6/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

210.500 €

2.631 €/m²

80m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

58.004 €

1.706 €/m²

34m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

155.719 €

2.076 €/m²

75m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

172.816 €

2.082 €/m²

83m² | 4 sobe | 4/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

75.890 €

1.997 €/m²

38m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Stojana Protića

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

104.436 €

2.048 €/m²

51m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Karaburma

Palilula opština, Beograd

149.900 €

2.584 €/m²

58m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

345.000 €

4.107 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
13331334

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾