Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.272 oglasa

Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Pariske Komune 11 | 4zida.rs
Top
9

Pariske Komune 11

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.373 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 5/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
dobra lokacija
30
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.600 €/m²

75m² | 3 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

129.000 €

3.225 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

83.900 €

2.893 €/m²

29m² | 0.5 soba | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Veselina Masleše | 4zida.rs
Veselina Masleše | 4zida.rs
Veselina Masleše | 4zida.rs
Veselina Masleše | 4zida.rs
Veselina Masleše | 4zida.rs
Top
9

Veselina Masleše

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

231.550 €

2.894 €/m²

80m² | 2.5 sobe | -1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Jelena Anžujska 31 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 31 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 31 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 31 | 4zida.rs
Jelena Anžujska 31 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Jelena Anžujska 31

Gradske lokacije, Zlatibor

79.200 €

1.760 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Prvomajska 86 | 4zida.rs
Prvomajska 86 | 4zida.rs
Prvomajska 86 | 4zida.rs
Prvomajska 86 | 4zida.rs
Prvomajska 86 | 4zida.rs
Top
13

Prvomajska 86

Kosmaj, Sopot opština, Beograd

121.999 €

1.968 €/m²

62m² | 2.5 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Gornji Grad

Zemun opština, Beograd

207.000 €

3.000 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Top
11

Ovčanski Put 4d

Ovča, Palilula opština, Beograd

60.000 €

2.000 €/m²

30m² | 1 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Delimično uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
11

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

88.000 €

2.378 €/m²

37m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Top
23

Jug Bogdanova

Gradske lokacije, Kraljevo

75.000 €

1.596 €/m²

47m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

92.000 €

2.788 €/m²

33m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
25

Jug Bogdanova

Centar, Gradske lokacije, Kraljevo

113.000 €

1.687 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Jovana Bijelića | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Jovana Bijelića

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

169.970 €

2.394 €/m²

71m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

182.300 €

3.090 €/m²

59m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
5

Gradske lokacije

Pančevo

85.000 €

1.063 €/m²

80m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Top
7

Miše Dimitrijevića

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

156.000 €

3.000 €/m²

52m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Top
23
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

380.000 €

2.676 €/m²

142m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Nikole Tesle

Gradske lokacije, Irig

132.600 €

1.457 €/m²

91m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Save Kovačevića

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

105.000 €

2.386 €/m²

44m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
13261327

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾