Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.627 oglasa

Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Zetska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

169.000 €

3.930 €/m²

43m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

204.999 €

3.154 €/m²

65m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Miladina Pećinara 60 | 4zida.rs
Miladina Pećinara 60 | 4zida.rs
Miladina Pećinara 60 | 4zida.rs
Miladina Pećinara 60 | 4zida.rs
Miladina Pećinara 60 | 4zida.rs
Top
36

Miladina Pećinara 60

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

98.000 €

2.333 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Petefi Šandora | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15

Petefi Šandora

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

170.500 €

2.750 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Kiridžijska

Gradske lokacije, Zlatibor

66.900 €

2.478 €/m²

27m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Trg Maršala Tita 1 | 4zida.rs
Top
20

Trg Maršala Tita 1

Panonija, Okolne lokacije, Bačka Topola

13.900 €

927 €/m²

15m² | 0.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Terazije

Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

4.833 €/m²

30m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

220.000 €

5.366 €/m²

41m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Tašmajdan | 4zida.rs
Tašmajdan | 4zida.rs
Tašmajdan | 4zida.rs
Tašmajdan | 4zida.rs
Tašmajdan | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Tašmajdan

Palilula opština, Beograd

285.000 €

4.914 €/m²

58m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla 61 | 4zida.rs
Top
16

Bulevar Patrijarha Pavla 61

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

176.500 €

2.521 €/m²

70m² | 2.5 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Svete Trojice | 4zida.rs
Svete Trojice | 4zida.rs
Svete Trojice | 4zida.rs
Svete Trojice | 4zida.rs
Svete Trojice | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
17

Svete Trojice

Gradske lokacije, Kraljevo

126.000 €

1.575 €/m²

80m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vidovdanska 20 | 4zida.rs
Vidovdanska 20 | 4zida.rs
Vidovdanska 20 | 4zida.rs
Vidovdanska 20 | 4zida.rs
Vidovdanska 20 | 4zida.rs
Top
13

Vidovdanska 20

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

95.000 €

1.357 €/m²

70m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
6

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

148.500 €

3.300 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Ranka Tajsića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

420.000 €

3.088 €/m²

136m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
24
Logo agencije

Gradske lokacije

Šabac

128.000 €

1.542 €/m²

83m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Leonarda Da Vinčija | 4zida.rs
Leonarda Da Vinčija | 4zida.rs
Leonarda Da Vinčija | 4zida.rs
Leonarda Da Vinčija | 4zida.rs
Leonarda Da Vinčija | 4zida.rs
Top
30
Logo agencije

Leonarda Da Vinčija

Gradske lokacije, Šabac

105.000 €

1.842 €/m²

57m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Banja Koviljača

Okolne lokacije, Loznica

109.200 €

1.300 €/m²

84m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

198.250 €

3.050 €/m²

65m² | 3 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Loznica

96.000 €

1.600 €/m²

60m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Banja Koviljača

Okolne lokacije, Loznica

50.000 €

1.282 €/m²

39m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
13161317

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾