Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.523 oglasa

Mirijevo | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

72.675 €

2.506 €/m²

29m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

101.375 €

2.473 €/m²

41m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Mirijevo | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

130.700 €

2.513 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
Vidikovacki venac | 4zida.rs
Vidikovacki venac | 4zida.rs
Vidikovacki venac | 4zida.rs
Vidikovacki venac | 4zida.rs
Vidikovacki venac | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Vidikovacki venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

160.000 €

2.909 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 7/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja 22 | 4zida.rs
Top
6

Bulevar Oslobođenja 22

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

172.000 €

2.867 €/m²

60m² | 1.5 soba | 7/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Nušićeva 5

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

93.000 €

1.824 €/m²

51m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Dvadesetsedmog Marta bb | 4zida.rs
Dvadesetsedmog Marta bb | 4zida.rs
Dvadesetsedmog Marta bb | 4zida.rs
Dvadesetsedmog Marta bb | 4zida.rs
Dvadesetsedmog Marta bb | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Dvadesetsedmog Marta bb

Centar, Palilula opština, Beograd

250.000 €

4.386 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

166.900 €

2.060 €/m²

81m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Kolubarska | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Kolubarska

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

160.000 €

2.105 €/m²

76m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

113.000 €

1.852 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

89.500 €

1.689 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Prethodna cena: 92.000 €
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Daničićeva | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Daničićeva

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Prethodna cena: 78.000 €
▾Reklama▾
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

212.000 €

2.280 €/m²

93m² | 3.5 sobe | 7/17 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

105.392 €

1.597 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Panta Mijailovića | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Panta Mijailovića

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Tatarsko Brdo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

219.250 €

2.436 €/m²

90m² | 4 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Top
24
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

265.280 €

2.763 €/m²

96m² | 4 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

165.000 €

2.750 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Prethodna cena: 175.000 €
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

216.300 €

3.489 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Dr Ivana Ribara

Liman 2, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

193.000 €

2.573 €/m²

75m² | 3 sobe | 6/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
12731274

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾