Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.629 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

75.000 €

1.531 €/m²

49m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Uroša Predića | 4zida.rs
Uroša Predića | 4zida.rs
Uroša Predića | 4zida.rs
Uroša Predića | 4zida.rs
Uroša Predića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Uroša Predića

Margita, Gradske lokacije, Pančevo

108.980 €

1.651 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

201.850 €

2.039 €/m²

99m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

96.950 €

1.347 €/m²

72m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

61.050 €

1.850 €/m²

33m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

85.000 €

1.349 €/m²

63m² | 2 sobe | 4/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Bulevar oslobođenja

Banjica, Voždovac opština, Beograd

235.000 €

3.052 €/m²

77m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Svetozara Gligorića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Lazara Mamuzića | 4zida.rs
Lazara Mamuzića | 4zida.rs
Lazara Mamuzića | 4zida.rs
Lazara Mamuzića | 4zida.rs
Lazara Mamuzića | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Lazara Mamuzića

Galenika, Zemun opština, Beograd

142.000 €

2.491 €/m²

57m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Snežane Hrepevnik

Centar, Rakovica opština, Beograd

164.000 €

2.603 €/m²

63m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Šavnička

Cerak, Čukarica opština, Beograd

219.000 €

2.920 €/m²

75m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar Despota Stefana | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Bulevar Despota Stefana

Liman 3, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

2.341 €/m²

66m² | 3 sobe | 10/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Top
6

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

2.222 €/m²

54m² | 2 sobe
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

101.000 €

2.149 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Save Maškovića | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Save Maškovića

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

320.000 €

3.636 €/m²

88m² | 3.5 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Titova | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Titova

Železnik, Čukarica opština, Beograd

95.000 €

1.827 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Majora Omera Mehića

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Dragice Končar

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

245.000 €

2.579 €/m²

95m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

137.000 €

2.446 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 33 - Geneks, Novi Beograd, Beograd

272.000 €

4.000 €/m²

68m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
12631264

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾