Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.092 oglasa

Trošarina | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

92.170 €

1.900 €/m²

48m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

69.200 €

1.700 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

141.482 €

2.200 €/m²

64m² | 3.5 sobe | 3/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Palilulska 5 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Palilulska 5

Palilula, Gradske lokacije, Niš

132.022 €

2.200 €/m²

60m² | 2 sobe | 4/15 spratova
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Novogradnja
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

89m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

137.411 €

2.740 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Institutski put bb | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Institutski put bb

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

65m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Institutski put bb | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Institutski put bb

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

61m² | 2 sobe
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Orlovića Pavla 10 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Orlovića Pavla 10

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

24m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

156.450 €

2.673 €/m²

58m² | 2.5 sobe | potkrovlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

130.798 €

2.123 €/m²

61m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Matije Bana | 4zida.rs
Matije Bana | 4zida.rs
Matije Bana | 4zida.rs
Matije Bana | 4zida.rs
Matije Bana | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Matije Bana

Branko Bjegović, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

178.217 €

1.765 €/m²

101m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
3

Preradovićeva

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

116.000 €

2.900 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Slavuja Hadžića | 4zida.rs
Slavuja Hadžića | 4zida.rs
Slavuja Hadžića | 4zida.rs
Slavuja Hadžića | 4zida.rs
Slavuja Hadžića | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
9

Slavuja Hadžića

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

149.600 €

1.870 €/m²

80m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Ćirila I Metodija | 4zida.rs
Ćirila I Metodija | 4zida.rs
Ćirila I Metodija | 4zida.rs
Ćirila I Metodija | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
4

Ćirila I Metodija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

180.180 €

2.860 €/m²

63m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

74.400 €

1.550 €/m²

48m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Ljube Nenadovića 39 | 4zida.rs
Novogradnja
37
Logo projekta

Residence 39 | Čair, Novi Klinički

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

72m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Ljube Nenadovića 39 | 4zida.rs
Novogradnja
29
Logo projekta

Residence 39 | Čair, Novi Klinički

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

59m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Vojvode Micka Krstića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.900 €

2.418 €/m²

62m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bačka

Meandri, Zemun opština, Beograd

195.000 €

2.868 €/m²

68m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Okrugićeva | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Okrugićeva

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

110.500 €

2.833 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

94.550 €

3.050 €/m²

31m² | 0.5 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Janka Veselinovića | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Janka Veselinovića

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

124.000 €

3.179 €/m²

39m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78910

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾