Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.546 oglasa

Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Čingrijina

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

162.480 €

3.963 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

137.000 €

4.029 €/m²

34m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Skopska | 4zida.rs
Skopska | 4zida.rs
Skopska | 4zida.rs
Skopska | 4zida.rs
Skopska | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Skopska

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

104.000 €

1.825 €/m²

57m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

87.500 €

3.500 €/m²

25m² | 0.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja

Gradske lokacije, Paraćin

122.113 €

1.320 €/m²

92m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja

Gradske lokacije, Paraćin

122.654 €

1.320 €/m²

92m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Takovska | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Takovska

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

181.700 €

2.524 €/m²

72m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

96.900 €

1.938 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Hajduk Veljkova

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

135.000 €

2.500 €/m²

54m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Kej Kola srpskih sestara

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

113.500 €

2.270 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

142.120 €

2.221 €/m²

64m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Heroja sa Košara | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

VB Residences

Piskavac, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

Cena na upit

60m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Heroja sa Košara | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

VB Residences

Piskavac, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

Cena na upit

65m² | 2.5 sobe | 5/3 sprata
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

143.770 €

2.084 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

141.262 €

2.207 €/m²

64m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

140.284 €

2.158 €/m²

65m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Lala | 4zida.rs
Lala | 4zida.rs
Lala | 4zida.rs
Lala | 4zida.rs
Lala | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Lala

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

133.900 €

1.674 €/m²

80m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Sinđelićev trg | 4zida.rs
Sinđelićev trg | 4zida.rs
Sinđelićev trg | 4zida.rs
Sinđelićev trg | 4zida.rs
Sinđelićev trg | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Sinđelićev trg

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

124.800 €

2.400 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Ozrenska 08 | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

OZRENSKA 08 | Kod Slatke kuće. Dockom 6

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

87.696 €

2.160 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Ozrenska 08 | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

OZRENSKA 08 | Kod Slatke kuće. Dockom 6

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

81.216 €

2.160 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Park Svetog Save, Medijana, Gradske lokacije, Niš

155.000 €

2.067 €/m²

75m² | 3 sobe | 7. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Sare Bernar | 4zida.rs
Sare Bernar | 4zida.rs
Sare Bernar | 4zida.rs
Sare Bernar | 4zida.rs
Sare Bernar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Sare Bernar

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

180.000 €

1.731 €/m²

104m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
2

Njegoševa

Palilula, Gradske lokacije, Niš

100.655 €

2.054 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Petra Kočića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Petra Kočića

Radmilovac, Grocka opština, Beograd

103.500 €

2.300 €/m²

45m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

141.000 €

2.274 €/m²

62m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Laze Lazarevića 1 | 4zida.rs
Laze Lazarevića 1 | 4zida.rs
Laze Lazarevića 1 | 4zida.rs
Laze Lazarevića 1 | 4zida.rs
Laze Lazarevića 1 | 4zida.rs
Top
19

Laze Lazarevića 1

Gradske lokacije, Šabac

149.000 €

1.355 €/m²

110m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
63646566

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾