Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.546 oglasa

Palilulska 5 | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Palilulska 5

Palilula, Gradske lokacije, Niš

77.220 €

2.200 €/m²

35m² | 1 soba | 5/15 spratova
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Pavla Papa 32 | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Pavla Papa 32

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

43m² | 2 sobe | potkrovlje/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Top
3

Velje Miljkovića 14

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.394 €

3.800 €/m²

35m² | 1 soba | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Pocerska 49 | 4zida.rs
Pocerska 49 | 4zida.rs
Pocerska 49 | 4zida.rs
Pocerska 49 | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Pocerska 49

Gradske lokacije, Šabac

85.500 €

1.900 €/m²

45m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Moderno dizajnirana novogradnja na dobroj lokaciji, Palilula

Gradske lokacije, Niš

128.300 €

2.090 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Palilula | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Gradske lokacije, Niš

128.300 €

2.090 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Mokranjčeva | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Mokranjčeva

Medijana, Gradske lokacije, Niš

89.300 €

1.900 €/m²

47m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

148.000 €

1.370 €/m²

108m² | 4.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

143.200 €

2.273 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

133.900 €

2.790 €/m²

48m² | 1.5 soba | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Klanička Stara 3a | 4zida.rs
Klanička Stara 3a | 4zida.rs
Klanička Stara 3a | 4zida.rs
Klanička Stara 3a | 4zida.rs
Klanička Stara 3a | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Klanička Stara 3a

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

170.000 €

3.208 €/m²

53m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Soko Build

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

37m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Soko Build

Gradske lokacije, Sokobanja

Cena na upit

37m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Jedanaeste Krajiške Divizije bb | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije bb | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije bb | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije bb | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije bb | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Jedanaeste Krajiške Divizije bb

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

154.000 €

3.020 €/m²

51m² | 2 sobe | 8/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Miroslava Antića | 4zida.rs
Miroslava Antića | 4zida.rs
Miroslava Antića | 4zida.rs
Miroslava Antića | 4zida.rs
Miroslava Antića | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Miroslava Antića

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

113.300 €

4.196 €/m²

27m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Učitelja Miloša Jankovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

189.900 €

3.063 €/m²

62m² | 2.5 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Cara Dušana

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

170.000 €

1.735 €/m²

98m² | 4 sobe | 5/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Kozaračka | 4zida.rs
Kozaračka | 4zida.rs
Kozaračka | 4zida.rs
Kozaračka | 4zida.rs
Kozaračka | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Kozaračka

Ekonomski/Pravni Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš

114.500 €

1.789 €/m²

64m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Jaračkih žrtava 24 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Urbana vila

Gradske lokacije, Šabac

Cena na upit

105m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Jaračkih žrtava 24 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Urbana vila

Gradske lokacije, Šabac

Cena na upit

105m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Kralja Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Kralja Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Kralja Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Kralja Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Kralja Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Kralja Stefana Prvovenčanog

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

165.000 €

2.115 €/m²

78m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Dragiše Cvetkovića

Crveni Pevac, Medijana, Gradske lokacije, Niš

148.400 €

1.810 €/m²

82m² | 3 sobe | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Bolmanska 4 | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Bolmanska 4

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

44m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Ledinačka 10 | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Ledinačka 10

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Ledinačka 10 | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Ledinačka 10

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

37m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Investitor
Ažurirano 15.05.2026.
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Dobračina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

175.000 €

5.645 €/m²

31m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
62636465

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾