Dvosoban stan na prodaju, Balzakova, 180.248€, 52m²

180.248 €
3.466 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1085
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1975.
- Kablovska
Opis oglasa
Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Kompletno renoviran, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina nove Muzičko-baletske škole, osnovnih škola, vrtića, Limanske pijace i parka, Štranda, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa sa ostavom. Pozicioniran na II spratu stambene zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan. Stan se prodaje sa nameštajem prikazanim na fotografijama. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Limanski park12 min
- Futoški park19 min
- Dunavski park30 min

Obeležja kulture u blizini
- Galerija Matice srpske4 min
- Jodna Banja6 min
- Dvorac Eđšeg14 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Žarko Zrenjanin)9 min
- Srednja škola (Medicinska škola 7. april)9 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Maslačak)5 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Ekonomski fakultet)5 min

- Bolnica (Opšta bolnica sa porodilištem Gea)13 min
- Klinika (Poliklinika SELECTA)5 min
- Teretana (Fitness & spa centar Green Life)3 min