Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.555 oglasa

Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Sokolska | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sokolska

Ekonomski/Pravni Fakultet, Medijana, Gradske lokacije, Niš

170.000 €

2.048 €/m²

83m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Narodnih heroja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

83.000 €

1.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

111.500 €

1.798 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

96.900 €

1.938 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Zvečanska 2 | 4zida.rs
Novogradnja
6
Logo projekta

Signature Zvečanska

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

183.492 €

3.640 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Hajduk Veljkova

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

135.000 €

2.500 €/m²

54m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Kej Kola srpskih sestara

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

113.500 €

2.270 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Studenička

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

70.000 €

1.750 €/m²

40m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Sokobanja

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

65.000 €

2.097 €/m²

31m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

184.800 €

3.300 €/m²

56m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Vojvode Stepe 2 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Vojvode Stepe 2

Banjski Šor, Gradske lokacije, Loznica

79.750 €

1.450 €/m²

55m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Vojvode Stepe 2 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Vojvode Stepe 2

Banjski Šor, Gradske lokacije, Loznica

114.550 €

1.450 €/m²

79m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
28
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

197.140 €

2.987 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

175.600 €

2.702 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Miše Dimitrijevića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
luksuzno
18
Logo agencije

Miše Dimitrijevića

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

158.620 €

3.375 €/m²

47m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Braće Dronjak | 4zida.rs
Braće Dronjak | 4zida.rs
Braće Dronjak | 4zida.rs
Braće Dronjak | 4zida.rs
Braće Dronjak | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Braće Dronjak

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

60.255 €

2.620 €/m²

23m² | 0.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

117.500 €

2.061 €/m²

57m² | 3.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Preki Šor | 4zida.rs
Novogradnja
6
Logo projekta

Lux Garden

Gradske lokacije, Šabac

140.852 €

1.925 €/m²

73m² | 3 sobe
Preki Šor | 4zida.rs
Novogradnja
6
Logo projekta

Lux Garden

Gradske lokacije, Šabac

178.178 €

1.925 €/m²

92m² | 4 sobe
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

115.900 €

2.576 €/m²

45m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Dr Drage Ljočić | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dr Drage Ljočić

Karaburma, Palilula opština, Beograd

187.000 €

2.597 €/m²

72m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Novi Banovci | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Novi Banovci

Okolne lokacije, Stara Pazova

105.600 €

1.600 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Lazara Avramovića | 4zida.rs
Lazara Avramovića | 4zida.rs
Lazara Avramovića | 4zida.rs
Lazara Avramovića | 4zida.rs
Lazara Avramovića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Lazara Avramovića

Dušanovac, Okolne lokacije, Negotin

168.000 €

3.000 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Lazara Avramovića | 4zida.rs
Lazara Avramovića | 4zida.rs
Lazara Avramovića | 4zida.rs
Lazara Avramovića | 4zida.rs
Lazara Avramovića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Lazara Avramovića

Dušanovac, Okolne lokacije, Negotin

138.000 €

3.000 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Premijum
26
Logo agencije

Gospodar Jevremova

Centar, Gradske lokacije, Šabac

91.000 €

1.282 €/m²

71m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
34353637

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾