Dvosoban stan na prodaju, Prokop, 149.000€, 40m²
Beograd, Savski Venac, Prokop
Prikaži mapuOglas ažuriran: 12.05.2026.

149.000 €
3.725 € / m2
40 m²
2 sobe
Prizemlje/1 sprat
Oaza mira
- Stan u kući
- Grejanje na norveške radijatore
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1042
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide, dvorište
- Tip interneta: optički
Opis oglasa
Oaza mira-Gučevska
Jedinstvena ponuda 2 soban stan u prizemlju kuće sa prelepom baštom.
Stan ima pripadajuće osatvu , zidane šupe u dvorištu.
Agencijsaka provizija 2% u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Century 66 RS
tel. 069... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...