Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.552 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

97.300 €

2.115 €/m²

46m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Serdar Janka Vukotića

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

178.000 €

2.781 €/m²

64m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
Vodovodska | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Vodovodska

Julino Brdo, Čukarica opština, Beograd

175.000 €

2.734 €/m²

64m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Pabla Nerude

Karaburma, Palilula opština, Beograd

114.500 €

2.544 €/m²

45m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Heroja Pinkija 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Heroja Pinkija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

38m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Heroja Pinkija 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Heroja Pinkija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

43m² | 2 sobe | potkrovlje/4 sprata
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Bulevar oslobođenja

Banjica, Voždovac opština, Beograd

198.000 €

3.194 €/m²

62m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Nova Pazova | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Nova Pazova

Okolne lokacije, Stara Pazova

95.000 €

1.131 €/m²

84m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Dimitrija Koturovića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

199.000 €

1.701 €/m²

117m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Hoze Martia | 4zida.rs
Hoze Martia | 4zida.rs
Hoze Martia | 4zida.rs
Hoze Martia | 4zida.rs
Hoze Martia | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Hoze Martia

Karaburma, Palilula opština, Beograd

175.000 €

2.966 €/m²

59m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

199.000 €

3.062 €/m²

65m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Garden | 4zida.rs
Novogradnja
6

Garden

Centar, Gradske lokacije, Sremska Mitrovica

Cena na upit

66m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Garden | 4zida.rs
Novogradnja
6

Garden

Centar, Gradske lokacije, Sremska Mitrovica

Cena na upit

57m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Marička

Centar, Rakovica opština, Beograd

84.990 €

2.931 €/m²

29m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Paje Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Paje Jovanovića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

129.900 €

3.021 €/m²

43m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

182.220 €

3.037 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Dragoslava Đorđevića Goše | 4zida.rs
Dragoslava Đorđevića Goše | 4zida.rs
Dragoslava Đorđevića Goše | 4zida.rs
Dragoslava Đorđevića Goše | 4zida.rs
Dragoslava Đorđevića Goše | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dragoslava Đorđevića Goše

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

80.000 €

2.963 €/m²

27m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

155.000 €

3.163 €/m²

49m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Margita | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

M3-Mihajla Pupina

Gradske lokacije, Pančevo

121.453 €

1.980 €/m²

61m² | 2 sobe
Margita | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

M3-Mihajla Pupina

Gradske lokacije, Pančevo

154.321 €

1.980 €/m²

77m² | 3 sobe
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gornji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

113.825 €

1.836 €/m²

62m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

175.000 €

3.302 €/m²

53m² | 2 sobe | 7/19 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Branka Radičevića

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

145.000 €

1.813 €/m²

80m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Pariske Komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

185.000 €

4.512 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Crveno Barjače

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

133.000 €

1.727 €/m²

77m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Vojvode Micka Krstića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

195.000 €

3.362 €/m²

58m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
17181920

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾