Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Ledine, 108.000€, 60m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Surčin opština
  5. Ledine
  6. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Ledine, 108.000€, 60m²

Beograd, Surčin opština, Ledine
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9467Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 438 €

108.000 €

1.800 € / m2

60 m²
2 sobe
2/2 sprata
O stanu
  • Etažno grejanje
  • Novo
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju.

Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja i odlične povezanosti sa gradom, uz brz pristup auto-putevima Auto-put Miloš Veliki i E75.

U neposrednoj blizini budućeg Expo 2027 kompleksa i nacionalnog stadiona.

Struktura stana:

• Prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom (open-space koncept)

• Energetski pasoš

• Visokokvalitetna PVC stolarija (Gray Brown)

• Sigurnosna ulazna vrata

• Bela medijapan unutrašnja vrata

• Prvoklasna keramika

• Višeslojni parket – TARA Concept

• Parking mesto za svaki stan

• Interfon

Moderan koncept gradnje, kvalitetni materijali i pažljivo osmišljen raspored prostorija pružaju maksimalan komfor i funkcionalnost.

Kontaktirajte nas za više informacija i dogovor oko gledanja!

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Republike Argentine
    32 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Stara osnovna škola
    6 min
  • Spomenik Nikoli Tesli
    13 min
  • Hangar Starog aerodroma na Novom Beogradu
    13 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Vlada Obradović Kameni)
    4 min
  • Srednja škola (Srednja škola Kosta Cukić)
    13 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Balončići)
    3 min
  • Fakultet (SMATSA školski centar)
    10 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Avala)
    13 min
  • Klinika (Poliklinika As Medicus Biorezonanca)
    7 min
  • Teretana (Jungle Power Fitness)
    13 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Venera)
    3 min
  • Restoran (Restoran Azija)
    7 min
  • Kafana (Kafana Balkan Ekspres)
    29 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    31 min
  • Autobuska stanica (Ledine)
    5 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    6 min
  • Pošta (Pošta Beograd 95)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
732,67 mesečno (ukupno 8.791,98)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan za prodaju, Ledine, 60 m2, na 2. spratu. Stanje - Novo, Etažno, ima terasu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Surčin opština

1.800 € / m2
Beograd, Surčin opština, Ledine | 4zida.rs | 4zida.rs
1.657 € / m2
2.061 € / m2
2.465 € / m2

Oglasi ove agencije

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
110.500 €
2.085 €/m²

Mihajla Bandura

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd

dvosoban stan • 53 m²

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
105.300 €
2.633 €/m²

Mirijevo

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

jednosoban stan • 40 m²

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
105.144 €
2.629 €/m²

Mirijevo

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 40 m²

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
108.000 €
1.831 €/m²

Narodnog fronta

Ledine, Surčin opština, Beograd

trosoban stan • 59 m²

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
107.900 €
1.541 €/m²

Milenka Pevca

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

troiposoban stan • 70 m²

Agencija

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
110.000 €
1.594 €/m²

Mihajla Pupina

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
105.000 €
1.458 €/m²

Svetosavska

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

poslovni prostor • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
109.900 €
2.243 €/m²

Jajinci

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

dvoiposoban stan • 49 m²

Agencija

Krnješevci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
105.000 €

Krnješevci

Krnješevci, Okolne lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 57 a • uknjiženo

Agencija

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
110.000 €
2.340 €/m²

Mihajla Pupina

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

jednoiposoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
106.000 €
1.395 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

troiposoban stan • 76 m²

Agencija

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
105.000 €
3.088 €/m²

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
105.000 €
2.100 €/m²

Slatinski Venac

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

dvoiposoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Šumice, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
107.000 €
4.280 €/m²

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

garsonjera • 25 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
107.500 €
1.629 €/m²

Branka Radičevića

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvosoban stan • 66 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
109.262 €
1.821 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

dvosoban stan • 60 m²

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
110.400 €
2.400 €/m²

Ledine

Ledine, Surčin opština, Beograd

dvoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
110.400 €
2.400 €/m²

Ledine

Ledine, Surčin opština, Beograd

dvoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
109.676 €
2.551 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
109.676 €
2.551 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Kompletna ponuda