Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.099 oglasa

Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ovčanski put

Ovča, Palilula opština, Beograd

140.636 €

2.099 €/m²

67m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

110.000 €

2.683 €/m²

41m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

2.273 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

59.659 €

1.530 €/m²

39m² | 1 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Kovanlučka | 4zida.rs
Novogradnja
2

Durllan 2

Kovanluk, Palilula, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

62m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Kovanlučka | 4zida.rs
Novogradnja
2

Durllan 2

Kovanluk, Palilula, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

98m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

80.000 €

1.905 €/m²

42m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

170.000 €

1.977 €/m²

86m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Cara Dušana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

170.000 €

1.789 €/m²

95m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

165.000 €

2.115 €/m²

78m² | 4 sobe | 4/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

122.000 €

1.525 €/m²

80m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Durllan 2

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

65m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Durllan 2

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

65m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

126.000 €

2.471 €/m²

51m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Darinke Radović

Novi Železnik, Čukarica opština, Beograd

137.000 €

2.322 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
novo u ponudi
9
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

122.090 €

2.907 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

147.000 €

2.492 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 7/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

2.500 €/m²

48m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Pavla Papa 32 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

City Residence

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

44m² | 2 sobe
Pavla Papa 32 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

City Residence

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

43m² | 2 sobe | potkrovlje/4 sprata
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
odmah useljiv
9
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

68.000 €

2.957 €/m²

23m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Dr Dragoslava Popovića

Palilulska Pijaca, Palilula opština, Beograd

98.000 €

3.500 €/m²

28m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

156.390 €

2.607 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bilećka | 4zida.rs
Bilećka | 4zida.rs
Bilećka | 4zida.rs
Bilećka | 4zida.rs
Bilećka | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Bilećka

FON, Voždovac opština, Beograd

179.000 €

2.841 €/m²

63m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

89.000 €

1.816 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Oliverina | 4zida.rs
Oliverina | 4zida.rs
Oliverina | 4zida.rs
Oliverina | 4zida.rs
Oliverina | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Oliverina

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

127.000 €

3.629 €/m²

35m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
14151617

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾